خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » هلدینگ خلیج فارس آماده واگذاری سهام پتروشیمی نوری

هلدینگ خلیج فارس آماده واگذاری سهام پتروشیمی نوری

هلدینگ خلیج فارس آماده واگذاری سهام پتروشیمی نوری

|هلدینگ خلیج فارس آماده واگذاری سهام پتروشیمی نوری از پتروشیمی|

هلدینگ خلیج فارس آماده واگذاری سهام پتروشیمی نوری

پتروتحلیل- مدیرعامل شرکت پتروشیمی هلدینگ خلیج فارس از آمادگی آن هلدینگ جهت عرضه ۵ تا ١٠ درصدی سهام پتروشیمی نوری (برزویه) در بورس و همچنین فرابورس جهت سال شمسی ٩۵ خبر داد و همچنین گفت: آن واگذاری با رعایت قوانین بورسی انجام خواهد شد.
عادل نژادسلیم با گفتن آن که پارسال شرکت هلدینگ خلیج فارس در بورس کالا و همچنین اوراق بهادار فعال‌ترین شرکت شناخته شد، گفت: در سال شمسی ٩۴ بخشی از سهام پتروشیمی های فجر در بورس عرضه شد و همچنین براساس برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی گرفته شده به مرور زمان سهام بقیه شرکت‌هایمان را عرضه خواهیم کرد.
او همچنین با اشاره به آن که در سال شمسی ٩۵ هلدینگ خلیج فارس آن آمادگی را دارد تا بخشی از سهام شرکت پتروشیمی برزویه را در بورس اوراق بهادار عرضه کند گفت: البته بورس هم بایستی و حتما شرایط مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را داشته باشد و همچنین اجازه آن کار را به ما بدهد.
مدیرعامل شرکت پتروشیمی هلدینگ خلیج فارس با تاکید بر آن که تا پایان سال شمسی ٩٧ برنامه جذاب و جالب و خوب وسیعی جهت هلدینگ خلیج فارس تدوین کرده ایم، گفت: آن هلدینگ هم اکنون در مسیر سربالایی گام بر می دارد و همچنین امیدواریم تا سال شمسی ٩٧ وضع هلدینگ خیلی زیاد خیلی زیاد مناسب تر از قبل می شود.
بنا بر آن نقل از، عملکرد موفق هلدینگ خلیج فارس در دو سال شمسی قبل در بخشهای متنوع و گوناگون و مختلف شامل کسب رتبه ۴۴ در میان یکصد شرکت برتر پتروشیمی جهان و همچنین عنوان دومین شرکت برتر خاورمیانه، افزایش تولید و همچنین پر کردن قسمت و بخش مهمی از ظرفیتهای خالی موجود در واحدهای تولیدی، حاصل به کارگیری درست نیروها،برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی مدون و همچنین کنترل شده از یک سو و همچنین توجه ویژه در انتخاب مدیران ارشد پروژه ها و همچنین مجتمعهای تولیدی پتروشیمی بوده می باشد.
شرکت پتروشیمی خلیج فارس در سال شمسی ٩٢ در مجموع ١۵,۵ میلیون تن محصول روانه بازارهای داخلی و همچنین خارجی کرده، ظرفیت اسمی آن شرکت هم اکنون سالانه ٢٢ میلیون تن می باشد.
هم اکنون تعداد زیر مجموعه های آن شرکت از ١۵ به ۶٠ شرکت افزایش یافته می باشد. شرکتهای زیر مجموعه هلدینگ خلیج فارس سالانه ٨ تا ٩ میلیارد دلار محصول صادر می کنند، در سال شمسی ٩٢ بر اساس اعلام روزنامه یا نشریه های بین المللی آن شرکت با ٨,٢ میلیارد دلار صادرات به عنوان دومین شرکت پهناور و بزرگ تولید کننده محصولات پتروشیمی منطقه خاورمیانه شناخته شده می باشد.
شرکت‌های پتروشیمی بندر امام و پیشوا، تیم پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان، شهید تندگویان، پارس، مبین، نوری (برزویه)، فجر، بوعلی سینا، اروند، خوزستان، بازرگانی پتروشیمی، ان پی سی اینترنشنال، شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد، شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی، شرکت عملیات غیرصنعتی و همچنین خدماتی صنایع پتروشیمی و همچنین شرکت ره آوران فنون پتروشیمی شرکتهای زیر مجموعه هلدینگ خلیج فارس خواهند بود.
در اختیار داشتن ١١ قسمت و بخش از ارزش بازار سرمایه بورس، سرمایه گذاری در بیش از ٨٠ شرکت فعال در صنایع پتروشیمی به صورت مستقیم و همچنین بدون واسطه و غیر مستقیم، تنوع فعالیت در شرکتهای زیرمجموعه و همچنین قابلیت نهفته در عرضه سهام شرکتهای زیر مجموعه در بازار بورس و همچنین فرابورس مزیت رقابتی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس از منظر بورس به شمار می آید.

هلدینگ خلیج فارس آماده واگذاری سهام پتروشیمی نوری در تاریخ ۱۶ April 2016 | 11:35 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

01_bcbe849525_WhatsApp-Image-2019-11-01-at-12.35.22.jpeg

حضور مهندس یزدانی دست یار وزیر صنعت معدن و همچنین تجارت در پاویون شرکت سرمایه گذاری صدر تامین و همچنین بازدید از غرفه فولاد اکسین خوزستان

حضور مهندس یزدانی دست یار وزیر صنعت معدن و همچنین تجارت در پاویون شرکت سرمایه ...