خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » صعود دی اتانول آمین و همچنین سقوط دی اتیلن گلایکول

صعود دی اتانول آمین و همچنین سقوط دی اتیلن گلایکول

صعود دی اتانول آمین و همچنین سقوط دی اتیلن گلایکول

|صعود دی اتانول آمین و همچنین سقوط دی اتیلن گلایکول از پتروشیمی|

صعود دی اتانول آمین و همچنین سقوط دی اتیلن گلایکول

پتروتحلیل- دی اتانول آمین صدر نشین افزایش نرخ و همچنین دی اتیلن گلایکول نیز صدرنشین افت نرخ ها در تیم محصولات شیمیایی شد.

به نقل از «پتروتحلیل»، در همین حال اوره گرانول و همچنین پریل نیز در دو جهت متنوع و گوناگون و مختلف قرار گرفتند، به طوری که اوره گرانول با افزایش نرخ و همچنین اوره پریل با کاهش نرخ نسبت به دو هفته قبل روبه رو شدند. اوره گرانول از رقم ۶۶۶  تومان به ۶۷۱ تومان رسید، ولی باید توجه داشت اوره پریل از ۷۰۳ به ۶۹۹ تومان افت کرد.

به آن ترتیب دی اتانول آمین نسبت به دو هفته قبل بیشترین افزایش نرخ را با ۱۰٫۵ قسمت و بخش رشد داشته می باشد. نرخ آن کالا از رقم ۲ هزار و همچنین ۹۷۸ تومان به ۳ هزار و همچنین ۲۹۲ تومان رسیده می باشد.

همچنین محلول آمونیاک و همچنین SBR ها نیز در رتبه های بعدی افزایش نرخ قرار دارند، به طوری که محلول آمونیاک ۳٫۳ قسمت و بخش و همچنین SBR گرید ۱۵۰۲ به مقدار و اندازه و میزان ۲٫۹ قسمت و بخش و همچنین گرید ۱۷۱۲ نیز ۲ قسمت و بخش نسبت به دو هفته قبل رشد نرخ داشته اند.

سودکاستیک، ایزوبوتانول، اپوکسی رزین ها، اوره گرانوله ، اسید ترفتالیک و همچنین اسیداستیک نیز در رتبه های بعدی افزایش نرخ قرار دارند. منومر وینیل استات نیز همچنان با نرخ ۲ هزار و همچنین ۷۸۰ تومان اعلام شده می باشد.

به آن ترتیب سودکاستیک از نرخ ۳۹۳ تومان به ۴۰۰ تومان رسیده می باشد. بنزن هم از رقم یک هزار و همچنین ۹۰۶ تومان در تاریخ ۱۵ فروردین به یک هزار و همچنین ۹۳۴ تومان در تاریخ ۲۹ فروردین رسیده می باشد.

در همین حال بیشترین افت نرخ متعلق به دی اتیلن گلایکول و همچنین منواتیلن گلایکول با ۷٫۵ و همچنین ۶٫۴ قسمت و بخش نسبت به دو هفته قبل می باشد.

همچنین استایرن منومر نیز از رقم ۳ هزار و همچنین ۵۴۹ تومان به ۳ هزار و همچنین ۴۲۴ تومان سقوط کرد. آروماتیک سنگین نیز ۳ قسمت و بخش نسبت به دو هفته قبل کاهش نرخ داشته می باشد. زایلین مخلوط ۲٫۱ قسمت و بخش و همچنین متانول نیز ۱٫۳ قسمت و بخش افت نرخ داشته می باشد. به آن ترتیب متانول از ۵۷۲ تومان به رقم ۵۶۵ تومان رسید.

کمترین افت نرخ ها نیز متعلق به کریستال ملامین، اوره پریل، اورتوزایلین و همچنین نرمال بوتانول بوده می باشد. کریستال ملامین و همچنین اروه پریل ۰٫۵ قسمت و بخش و همچنین اورتوزایلین ۰٫۴ قسمت و بخش و همچنین نرمال بوتانول نیز ۰٫۲ قسمت و بخش نسبت به دو هفته قبل کاهش نرخ داشته اند.

p15

صعود دی اتانول آمین و همچنین سقوط دی اتیلن گلایکول در تاریخ ۱۷ April 2016 | 2:38 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تجمع کارگران اخراجی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ماهشهر

تجمع کارگران اخراجی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ماهشهر |تجمع کارگران اخراجی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ...