خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » صدر نشینی پلی استایرن های مقاوم و همچنین معمولی

صدر نشینی پلی استایرن های مقاوم و همچنین معمولی

صدر نشینی پلی استایرن های مقاوم و همچنین معمولی

|صدر نشینی پلی استایرن های مقاوم و همچنین معمولی از پتروشیمی|

صدر نشینی پلی استایرن های مقاوم و همچنین معمولی

پتروتحلیل- طبق پیش بینی ها اکثر محصولات پلیمری در مقایسه با دو هفته قبل روندی افزایشی داشتند، به طوری که در صدر آنها پلی استایرن های مقاوم با ۵٫۵ قسمت و بخش رشد قرار دارند، آن کالا از رقم ۴ هزار و همچنین ۲۹۲ تومان به ۴ هزار و همچنین ۵۳۰ تومان رسیده می باشد.

به به گفته «پتروتحلیل»، نرخ دلار نیز در محاسبات نرخ پایه محصولات پتروشیمی با ۰٫۵ قسمت و بخش کاهش روبه رو شد، به طوری که نرخ دلار از ۳ هزار و همچنین ۴۸۴ تومان به ۳ هزار و همچنین ۴۶۶ تومان رسید.

در همین حال در رتبه دوم افزایش نرخ نیز پلی اتیلن سنگین اکستروژن با ۳٫۶ قسمت و بخش رشد قرار دارد، پلی استایرن معمولی هم ۳٫۲ قسمت و بخش نسبت به دو هفته قبل افزایش نرخ داشته و همچنین از رقم ۴ هزار و همچنین ۲۲۴ تومان به ۴ هزار و همچنین ۳۵۷ تومان رسیده می باشد.

به آن ترتیب پلی استایرن های معمولی و همچنین مقاوم در صدر بیشترین افزایش نرخ های پایه نسبت به دو هفته قبل قرار گرفتند.

همچنین پلی اتیلن های سنگین تزریقی و همچنین دورانی نیز نسبت به دو هفته قبل ۲٫۷ قسمت و بخش رشد نرخ داشتند، پلی اتیلن های سنگین بادی نیز از رقم ۳ هزار و همچنین ۷۱۱ تومان به ۳ هزار و همچنین ۷۵۵ تومان رسیدند.

پلی اتیلن های ترفتالات سوپربرایت و همچنین نساجی نیز نسبت به دوهفته قبل با ۱٫۶ قسمت و بخش رشد روبه رو شدند. به ترتیب پلی اتیلن های سنگین فیلم دیدنی و جذاب، پی او همچنین سی هاو پلی اتیلن های سبک خطی و همچنین فیلم دیدنی و جذاب نیز ۱٫۵ ، ۱٫۴ و همچنین ۱٫۳ قسمت و بخش نسبت به دو هفته قبل افزایش نرخ داشتند.

کمترین افزایش نرخ نیز متعلق به پلی اتیلن های ترفتالات گرید بطری و همچنین آمورف، همچنین پلی پروپیلن های نساجی و همچنین شیمیایی می باشد، به طوری که پلی اتیلن های ترفتالات بطری و همچنین آمورف ۰٫۴ قسمت و بخش و همچنین پلی پروپیلن های نساجی ۰٫۳ و همچنین پلی پروپیلن های شیمیایی نیز ۰٫۱ قسمت و بخش افزایش نرخ داشتند.

در تیم محصولات پلیمری پلی استایرن های انبساطی روندی نزولی داشته و همچنین نسبت به دو هفته قبل ۲٫۱ قسمت و بخش افت نرخ داشتند، به طوری که از رقم ۴ هزار و همچنین ۲۶۰ تومان به ۴ هزار و همچنین ۱۷۱ تومان رسیدند.

poly15

 

صدر نشینی پلی استایرن های مقاوم و همچنین معمولی در تاریخ ۱۷ April 2016 | 1:47 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تعامل فولاد اکسین با شرکتهای پهناور و بزرگ فولادی کشور و همچنین استان

تعامل فولاد اکسین با شرکتهای پهناور و بزرگ فولادی کشور و همچنین استان |تعامل فولاد ...