خانه » نفت » پایان فصل کشاورزی و همچنین کاهش تقاضای پلی اتیلن سبک و همچنین خطی

پایان فصل کشاورزی و همچنین کاهش تقاضای پلی اتیلن سبک و همچنین خطی

پایان فصل کشاورزی و همچنین کاهش تقاضای پلی اتیلن سبک و همچنین خطی

|پایان فصل کشاورزی و همچنین کاهش تقاضای پلی اتیلن سبک و همچنین خطی از پتروشیمی|

پایان فصل کشاورزی و همچنین کاهش تقاضای پلی اتیلن سبک و همچنین خطی

پتروتحلیل- معامله کنندگان در چین نقل از داده اند با توجه به آنکه نزدیکی پایان فصل کشاورزی تقاضا جهت پلی اتیلن سبک و همچنین پلی اتیلن سبک خطی کاهش یافته می باشد، در حالی که تقاضا جهت پلی اتیلن سنگین نسبتا در اوضاع خوبی قرار دارد.

به نقل از «پتروتحلیل»، در آن هفته نرخ ها در بازار داخلی شاهد کاهش جزئی بودند و همچنین در بازار وارداتی غالبا بدون تغییر باقی مانند. یک تولیدکننده تایلندی گفته می باشد که نرخ های پیشنهادی آن هم ها جهت پلی اتیلن سبک را ۱۲۶۰ دلار، جهت پلی اتیلن سبک خطی گرید فیلم دیدنی و جذاب را ۱۲۵۰ دلار و همچنین جهت پلی اتیلن سنگین گرید فیلم دیدنی و جذاب را ۱۲۳۰ دلار در هر تن (CFR) بوده می باشد. آن تولیدکننده اظهار کرده می باشد: «تقاضا نسبت به هفته قبل نسبتا کاهش یافته می باشد، اگرچه شاهد بوده ایم که تقاضا جهت پلی اتیلن سنگین گرید فیلم دیدنی و جذاب نسبت به پلی اتیلن سبک و همچنین پلی اتیلن سبک خطی نسبتا اکثرا و بیشتر بوده می باشد.» کارگزار یک تولیدکننده سعودی گفته می باشد که نرخ های پیشنهادی عرضه کننده آن هم ها جهت ماه آوریل جهت پلی اتیلن سنگین و همچنین پلی اتیلن سبک خطی گرید فیلم دیدنی و جذاب بین ۱۲۰۰ تا ۱۲۱۰ دلار و همچنین جهت پلی اتیلن سبک گرید فیلم دیدنی و جذاب بین ۱۲۲۰ تا ۱۲۳۰ دلار در هر تن بوده می باشد.

آن تاجر اظهار داشته می باشد: «عرضه کننده ما باتوجه به پایین بودن عرضه پلی اتیلن سنگین آن هم ها به سبب تعطیلی کارخانه‌شان نرخ های آن محصول را نسبت به نرخ های پلی اتیلن سبک و همچنین پلی اتیلن سبک خطی گرید فیلم دیدنی و جذاب در محاسبات ماهانه اکثرا و بیشتر افزایش داده اند. ما در حال حاضر اکثرا و بیشتر از نیازهای فوری‌مان خرید نمی کنیم و همچنین می خواهیم مقدار و اندازه و میزان محصولات‌مان را کاهش دهیم زیرا احساس می کنیم نرخ های محصولات در آن بازار در حال نزدیک شدن به بالاترین مقدار و اندازه و میزان خود خواهند بود. فصل کشاورزی رو به پایان می باشد و همچنین فرصت جهت بستن قراردادهای ماه می به زودی پایان می یابد و همچنین آن پیشامد جدید موجب می می شود عرضه در آن بازار اضافه می شود. پیش بینی می کنیم در قسمتهای آخر ماه آوریل یا اوایل می شاهد روند نزولی نرخ ها باشیم.» نرخ های محصولات وارداتی به چین (CFR) از منابع مشمول و همچنین غیر مشمول عوارض جهت پلی اتیلن سبک گرید فیلم دیدنی و جذاب ۱۲۰۰ تا ۱۲۶۰ دلار، جهت پلی اتیلن سبک خطی گرید فیلم دیدنی و جذاب ۱۱۴۰ تا ۱۲۵۰ دلار و همچنین جهت پلی اتیلن سنگین گرید فیلم دیدنی و جذاب ۱۱۲۳ تا ۱۲۳۰ دلار در هر تن نقل از شده اند.

باتوجه به آنکه هزینه های تولید جهت تولیدکنندگانی که بطور غیر یکپارچه تولید انجام می دهند نشان می دهد در حال حاضر آن هم ها نسبت حاشیه سود منفی دارند، پیش بینی می می شود نرخ های پلی اتیلن در کوتاه مدت غالبا روندی ثابت را دنبال کنند. با آن وجود بسیاری از معامله کنندگان معتقدند باتوجه به ظاهر شدن علائمی مبنی بر کاهش تقاضا و همچنین نزدیک شدن فصل تعطیلی کارخانه ها جهت فعالیت های حفظ و همچنین نگهداری، روند نرخ ها در هفته های آتی نزولی خواهد بود.

پایان فصل کشاورزی و همچنین کاهش تقاضای پلی اتیلن سبک و همچنین خطی در تاریخ ۱۸ April 2016 | 12:02 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران |نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران از ...