خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » چرا عرضه های «پی او همچنین سی» کاهش یافته می باشد؟

چرا عرضه های «پی او همچنین سی» کاهش یافته می باشد؟

چرا عرضه های «پی او همچنین سی» کاهش یافته می باشد؟

|چرا عرضه های «پی او همچنین سی» کاهش یافته می باشد؟ از پتروشیمی|

چرا عرضه های «پی او همچنین سی» کاهش یافته می باشد؟

پتروتحلیل- بازار پی او همچنین سی با توجه به قرار گرفتن در آخرین ماه سال شمسی با جنب و همچنین جوش بیشتری همراه می باشد.

به نقل از «پتروتحلیل»، آن در حالی می باشد که حجم عرضه تولیدکنندگان پی او همچنین سی کاهش یافته می باشد، پتروشیمی اروند طی دو هفته قبل به دلیل توقف خط تولید VCM ، عرضه نداشته می باشد.

در همین حال ۸ هزارتن فروش صادراتی و همچنین ۳ هزارتن تعهد داخلی دارد، به گفته کارشناسان بازار گر چه قرار بوده که تا پایان هفته جاری، تولید پی او همچنین سی در پتروشیمی اروند آغاز می شود، ولی باید توجه داشت به احتمال زیاد تولید پی او همچنین سی تا پایان سال شمسی صرف انجام تعهدات صادراتی و همچنین داخلی خواهد شد  و همچنین به احتمال زیاد در هفته جاری هم عرضه ای نخواهد داشت.

جواد ایرانی، کارشناس بازار پی او همچنین سی در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار «پتروتحلیل» گفته استپتروشیمی غدیر ۴۰۰ تن پی او همچنین سی به صورت هر روز خدا تولید می کند، ولی باید توجه داشت در حال حاضر تعهد صادرات دارد، به طوری که در هفته قبل ۳۰۰ تن پی او همچنین سی در بورس کالا عرضه کرد.

او همچنین ادامه داد: در حال حاضر پتروشیمی بندرامام در حال تولید پی او همچنین سی می باشد و همچنین عرضه ۵ هزارتنی هفته قبل آن مجتمع نیز با رقابت ۱۲۱ تا ۱۵۰ تومانی روبه رو شد.

به گفته ایرانی، با توجه به قرار گرفتن در ماه آخر سال شمسی، متقاضی خرید پی او همچنین سی افزایش یافته می باشد، آن در حالی می باشد که حجم عرضه مجتمع های تولیدکننده کاهش یافته و همچنین به آن ترتیب رقابت خریداران نیز افزایش یافته می باشد.

همچنین و علاوه بر پتروشیمی اروند و همچنین غدیر که درگیر صادرات و همچنین انجام تعهدات خود خواهند بود، پتروشیمی آبادان نیز در حال انجام تعهدات فروش گرید ۷۰ می باشد.

به گفته کارشناسان بازار پی او همچنین سی، کاهش حجم عرضه آن کالا در ماه آخر سال شمسی بازار پی او همچنین سی را دچار تشنج کرد، به طوری که جهت عرضه ۳۰۰ تن پی او همچنین سی پتروشیمی غدیر ۵۵۰۰ تن تقاضا برتابلوی بورس ثبت شد و همچنین نهایتا آن کالا با سقف نرخ معامله شد. به آن ترتیب پی او همچنین سی پتروشیمی غدیر با افزایش نرخی معادل ۲۰۷ تومان در هر کیلو مواجه شد، به آن ترتیب عملا کاهش نرخ پایه پی او همچنین سی معنای خود را از دست داد.

از سوی دیگر جهت ۵۰۰۰ تن محصول عرضه شده بندر امام و پیشوا هم تقاضای بسیاری ثبت شد و همچنین به روش میانگین ۶ قسمت و بخش رقابت قیمتی صورت گرفت.

به گفته مصرف کنندگان آن کالا، هنوز دارندگان کدهای معاف از مالیات در بازار پی او همچنین سی فعال خواهند بود و همچنین سبب انحصار در آن بازار شده اند. البته بعضی از آگاهان بازار می نامند: تولیدکنندگان پی او همچنین سی به کاهش نرخ های پایه معترض بوده و همچنین از آن رو حجم عرضه های خود را کاهش داده اند.

با آن حال به گفته ایرانی، پیش بینی روند بازار پی او همچنین سی به نرخ دلار در بازار داخل بستگی دارد. به طوری که با ریزش نرخ دلار در دو هفته اخیر، شاهد کاهش نرخ پایه پی او همچنین سی بودیم.

آن در حالی می باشد که احتمال تک نرخی شدن نرخ دلار نیز وجود دارد و همچنین در صورتی که آن اتفاق در بازار ارز رخ دهد، احتمالا روند بازار پی او همچنین سی باز هم کاهشی خواهد بود.

با آن حال گفته می می شود نرخ پی او همچنین سی در کره روندی افزایشی داشته و همچنین خرید هندی ها نیز در آن بازار آغاز شده می باشد، به گفته آگاهان بازار در حال حاضر ۸۰ قسمت و بخش تولید پی او همچنین سی به هندوستان صادر می می شود.

به گفته ایرانی، به احتمال زیاد تا آخر سال شمسی بازار پی او همچنین سی روندی مشابه با روزها و همچنین هفته های قبل داشته باشد، کما آنکه همچنان احتمال می رود حجم عرضه آن کالا در بورس کم باشد.

چرا عرضه های «پی او همچنین سی» کاهش یافته می باشد؟ در تاریخ ۲۷ February 2016 | 5:10 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

طبقه‌بندی مشاغل چیست و همچنین چه سودی جهت کارگر دارد؟

طبقه‌بندی مشاغل چیست و همچنین چه سودی جهت کارگر دارد؟ |طبقه‌بندی مشاغل چیست و همچنین ...