خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » تخفیف پلی پروپیلن سازها و همچنین بی رونقی پلی پروپیلن ها

تخفیف پلی پروپیلن سازها و همچنین بی رونقی پلی پروپیلن ها

تخفیف پلی پروپیلن سازها و همچنین بی رونقی پلی پروپیلن ها

|تخفیف پلی پروپیلن سازها و همچنین بی رونقی پلی پروپیلن ها از پتروشیمی|

تخفیف پلی پروپیلن سازها و همچنین بی رونقی پلی پروپیلن ها

پتروتحلیل- با وجود کاهش نرخ های پایه، همچنان روز قبل معاملات پلی پروپیلن ها بی رونق بود.

به نقل از «پتروتحلیل»، فروش خارج از بورس پلی پروپیلن سازها با تخفیفات در خور توجه طی هفته قبل به دلیل رکود در بازار پتروشیمی یکی از دلایل مهمی می باشد که سبب شد تا روز قبل بازار پلی پروپیلن سازها با بی اقبالی همراه باشد.

از سوی دیگر محدودیت های ساخته یا ایجاد شده از سوی پلی پروپیلن سازهای جهت دراندگان کدهای معاف از مالیات نیز یکی دیگر از دلایل رکود در آن بازار می باشد.

آن در حالی می باشد که نرخ پلی پروپیلن های نساجی از ۲ هزار و همچنین ۹۶۰ به ۲ هزار و همچنین ۸۴۷ تومان در هفته جاری رسیدند، همچنین نرخ پلی پروپیلن های شیمیایی نیز از رقم ۳ هزار و همچنین ۴۴۴ به ۳ هزار و همچنین ۵۷۸ تومان در هر کیلو رسیدند.

با آن حال روز قبل پتروشیمی نویدزرشیمی توانسته بود ۵۰۴ تن پلی پروپیلن شیمیایی خود را به فروش برساند، همچنین عرضه ۱۰۰۸ تنی پلی پروپیلن نساجی آن مجتمع به مقدار و اندازه و میزان ۸۴ تن به فروش رسید.

پتروشیمی رجال هم موفق به فروش ۲۱ تن پلی پروپیلن نساجی در آن روز شد. پتروشیمی مارون هم روز قبل ۶۸۲ تن پلی پروپیلن نساجی و همچنین ۱۵۲ تن «ایکس فایو» فروخت.

به آن ترتیب بیشترین فروش پلی پروپیلن در آن روز متعلق به پتروشیمی مارون بود، نویدزرشیمی در رتبه دوم و همچنین پلی نار هم با فروش ۶۳ تن پلی پروپیلن نساجی در رتبه سوم قرار داشت. رتبه آخر فروش پلی پروپیلن نیز در آن روز متعلق به رجال بود.

در همین حال اکثر بازیگران جدید بازار پتروشیمی انتظار دارند امروز خریدهای خوبی در بعضی از محصولات مانند پتروشیمی امیرکبیر، بندرامام، جم و همچنین مهر انجام می شود. به گفته آن تیم همچنین و علاوه بر عدم محدودیت کدهای معاف از مالیات جهت خرید محصولات آن مجتمع ها، نرخ ها در کف خود قرار گرفته اند، همچنین در بازار آزاد نیز با کمبود بعضی از محصولات روبه رو هستیم.

تخفیف پلی پروپیلن سازها و همچنین بی رونقی پلی پروپیلن ها در تاریخ ۲۳ February 2016 | 10:45 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در منطقه‌ویژه ماهشهر طی یکماه قبل

اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در منطقه‌ویژه ماهشهر طی یکماه قبل |اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در ...