خانه » بورس انرژی » پالایشی ها در خلاف جهت بازار

پالایشی ها در خلاف جهت بازار

پالایشی ها در خلاف جهت بازار

|پالایشی ها در خلاف جهت بازار از پتروشیمی|

پالایشی ها در خلاف جهت بازار

پتروتحلیل- در پایان معاملات آخرین روز هفته جاری شاخص کل بورس با کاهش ۱۶۱ واحدی به رقم ۷۸ هزار و همچنین ۲۶۹ واحد رسید. همچنین در بازار فرابورس آیفکس با افزایش ۱۳ واحدی ۷۹۲ واحد شد.

به نقل از «پتروتحلیل»، اگرچه امروز کلیت بازار روند نزولی را در پیش گرفت ولی باید توجه داشت شرکت های پالایشی معاملات مثبتی را به دیدن کردن و نمایش گذاشتند به طوری که شبندر با حجم معاملات ۱۸ میلیون سهم ۶۷ واحد بر شاخص کل تاثیر مثبت داشت و همچنین ارزش سهام آن پالایشی ۳٫۵ قسمت و بخش افزایش یافت.

همچنین نمادهای شتران، شبریز، شراز و همچنین شپنا نیز افزایش نرخ را تجربه کردند. شرکت سرمایه گذاری صنعت نفت با معامله ۲۲ میلیون سهم تا صف خرید نیز پیشروی کرد و همچنین در پایان ۴ قسمت و بخش رشد کرد. ولی باید توجه داشت در تیم پتروشیمی، “مارون” با معامله ۱۰۱ هزار سهم بیشترین تاثیر مثبت را در بازار فرابورس برجا گذاشت و همچنین ارزش سهام آن پتروشیمی ۴٫۷ قسمت و بخش افزایش یافت. نمادهای زاگرس، تاپیکو و همچنین خراسان نیز مثبت شدند. دیگر نمادهای آن تیم در محدوده منفی معامله شدند و همچنین سرمایه گذاری پتروشیمی بیشترین کاهش نرخ را تجربه کرد.

پالایشی ها در خلاف جهت بازار در تاریخ ۲۰ April 2016 | 9:29 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

پالایشی ها منفی شدند

پالایشی ها منفی شدند |پالایشی ها منفی شدند از پتروشیمی| پتروتحلیل-در پایان معاملات امروز شاخص ...