خانه » بورس انرژی » عرضه ابتدایی و اولیه «پتروشیمی فجر»

عرضه ابتدایی و اولیه «پتروشیمی فجر»

عرضه ابتدایی و اولیه «پتروشیمی فجر»

|عرضه ابتدایی و اولیه «پتروشیمی فجر» از پتروشیمی|

عرضه ابتدایی و اولیه «پتروشیمی فجر»

پتروتحلیل- در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس ۶۶۷ واحد رشد کرد و همچنین به رقم ۷۷ هزار و همچنین ۳۷۷ واحد رسید. همچنین در بازار فرابورس آیفکس با صعود ۱۱ پله ای ۸۱۰ واحد شد.

به به گفته «پتروتحلیل»، اگرچه معاملات امروز روند صعودی را در پیش گرفت و همچنین اکثر نمادها با رشد قیمتی مواجه شدند ولی باید توجه داشت شرکت های تیم شیمیایی معاملات ضعیفی را به دیدن کردن و نمایش گذاشتند به طوری که نمادهای پترول، پارسان، فارس، تاپیکو، شیراز، کرمانشا، شپدیس و همچنین شخارگ با افت نرخ همراه شدند. ن

مادهای وپترو، شپترو،شکربن و همچنین شپلی بیشترین افزایش نرخ را تجربه کردند. ولی باید توجه داشت در بازار روز چهارشنبه آن هفته ۸ قسمت و بخش (۲۰۰ میلیون سهم) از سهام شرکت پتروشیمی فجر متعلق به شرکت هلدینگ خلیج فارس عرضه خواهد شد. از سویی دیگر در بازار امروز نماد “شپنا” بازگشایی شد و همچنین بعد از معامله ۲۷ میلیون سهم ۴٫۵ قسمت و بخش افت کرد و همچنین ۶۹ واحد شاخص کل بورس را کاهش داد.

نمادهای شاوان و همچنین شبریز با افزایش تقاضای خرید در دقایق پایانی با صف خرید همراه شدند. شبندر، شتران و همچنین ونفت در محدوده مثبت معامله شدند. نمادهای شراز، شبهرن، شرانل و همچنین شنفت با افت نرخ مواجه شدند.

عرضه ابتدایی و اولیه «پتروشیمی فجر» در تاریخ ۱۵ February 2016 | 9:09 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

پالایشی ها منفی شدند

پالایشی ها منفی شدند |پالایشی ها منفی شدند از پتروشیمی| پتروتحلیل-در پایان معاملات امروز شاخص ...