خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » کمترین و همچنین بیشترین افت نرخ پلیمرها

کمترین و همچنین بیشترین افت نرخ پلیمرها

کمترین و همچنین بیشترین افت نرخ پلیمرها

|کمترین و همچنین بیشترین افت نرخ پلیمرها از پتروشیمی|

کمترین و همچنین بیشترین افت نرخ پلیمرها

پتروتحلیل- نرخ پلی استایرن های معمولی و همچنین مقاوم نسبت به دو هفته قبل بیشترین کاهش و همچنین پلی اتیلن های ترفتالات سوپربرایت و همچنین نساجی کمترین کاهش را به ثبت رساندند.

به به گفته «پتروتحلیل»، بیشترین افت نرخ نسبت به دو هفته قبل مرتبط به پلی استایرن های معمولی و همچنین مقاوم با ۹٫۴ و همچنین ۹٫۳ قسمت و بخش کاهش بوده می باشد.

همچنین در رده دوم و همچنین سوم افت نرخ پلی اتیلن های سنگین فیلم دیدنی و جذاب و همچنین بادی قرار دارند، آن کالاها نسبت به دو هفته قبل ۴٫۵ و همچنین ۴٫۲ قسمت و بخش افت نرخ داشتند.

پلی اتیلن های سنگین اکستروژن ، تزریقی و همچنین دورانی نیز نسبت به دو هفته قبل با افت روبه رو شدند، به طوری که پلی اتیلن های سنگین اکستروژن گرید P100 از رقم ۳ هزار و همچنین ۸۳۴ به ۳ هزار و همچنین ۶۷۸ تومان رسید. گرید P80 نیز از رقم ۳ هزار و همچنین ۶۸۸ به ۳ هزار و همچنین ۵۴۳ تومان جهت عرضه در نیمه اول اسفندماه رسید.

پلی پروپیلن های نساجی و همچنین شیمایی نیز نسبت به دو هفته قبل روندی نزولی داشتند، به طوری که نساجی ها ب۳٫۸ و همچنین شیمیایی ها ۳٫۷ قسمت و بخش افت نرخ داشتند. پی او همچنین سی ها نیز ۳٫۷ قسمت و بخش نسبت به دو هفته قبل کاهش نرخ داشتند.

در همین حال پلی اتیلن های سبک خطی و همچنین فیلم دیدنی و جذاب هم با ۳٫۷ و همچنین ۳٫۳ قسمت و بخش افت مواجه شدند. کمترین افت نرخ در نیمه اول اسفندماه متعلق به پلی اتیلن های ترفتالات سوپر برایت، نساجی و همچنین بطری و همچنین پلی استایرن های انبساطی بوده می باشد.

به آن ترتیب پلی اتیلن های ترفتالات سوپربرایت و همچنین نساجی ۲۳ تومان، پلی اتیلن های ترفتالات بطری ۴۹ تومان و همچنین پلی استایرن های انبساطی ۵۳ تومان نسبت به دو هفته قبل کاهش نرخ داشتند.

دلار هم نسبت به دو هفته قبل با توجه به کاهش در بازار آزاد به رقم ۳ هزار و همچنین ۴۸۷ تومان رسید.

polymer-2esfand

کمترین و همچنین بیشترین افت نرخ پلیمرها در تاریخ ۲۱ February 2016 | 6:48 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در منطقه‌ویژه ماهشهر طی یکماه قبل

اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در منطقه‌ویژه ماهشهر طی یکماه قبل |اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در ...