خانه » نفت » صعود «پلی اتیلن» ها در آسیا و همچنین چین

صعود «پلی اتیلن» ها در آسیا و همچنین چین

صعود «پلی اتیلن» ها در آسیا و همچنین چین

|صعود «پلی اتیلن» ها در آسیا و همچنین چین از پتروشیمی|

صعود «پلی اتیلن» ها در آسیا و همچنین چین

پتروتحلیل- نرخ پلی اتیلن در جنوب شرق آسیا و همچنین چین در تاریخ ۱ آوریل با افزایش روبه رو شد.

به به گفته «پتروتحلیل»، در آن تاریخ نرخ پلی اتیلن سبک فیلم دیدنی و جذاب در چین در محدوده ۱۱۵۰ تا ۱۲۰۰ دلار در هر تن سی اف آر به نقل شده که نسبت به هفته قبل ۱۰ دلار رشد داشته می باشد.

همچنین در آن روز نرخ پلی اتیلن سبک فیلم دیدنی و جذاب همه منظوره در جنوب شرق آسیا ۱۱۸۰ تا ۱۲۸۰ دلار در هر تن سی اف آر و همچنین با گمرکی هم ۱۱۸۰ تا ۱۲۰۰ دلار و همچنین بدون گمرک هم ۱۲۵۰ تا ۱۲۸۰ دلار در هر تن سی اف آر به نقل شده که آن کالا به صورت همه منظوره و همچنین با گمرکی ۱۰ دلار و همچنین بدون گمرکی ۲۰ دلار نسبت به هفته قبل گران شده می باشد.

همچنین در آن تاریخ نرخ پلی اتیلن سبک خطی در چین ۱۱۳۰ تا ۱۱۷۰ دلار در هر تن سی اف آر به نقل شده که ۲۰ دلار نسبت به هفته قبل افزایش داشته می باشد. در جنوب شرق آسیا پلی اتیلن سبک خطی همه منظوره ۱۱۸۰ تا ۱۲۷۰ دلار در هر تن سی اف آر به نقل شده که نسبت به هفته قبل ۱۰ دلار گران شده می باشد. پلی اتیلن سبک خطی با گمرکی هم در جنوب شرق آسیا ۱۱۸۰ تا ۱۲۰۰ و همچنین بدون گمرک نیز ۱۲۵۰ تا ۱۲۷۰ دلار در هر تن سی اف آر اعلام شده که به ترتیب ۱۰ و همچنین ۲۰ دلار نسبت به هفته قبل رشد داشته می باشد.

در همین حال نرخ پلی اتیلن سنگین فیلم دیدنی و جذاب نیز در چین در محدوده ۱۰۹۰ تا ۱۱۵۵ دلار در هر تن سی اف آر اعلام شد که نسبت به هفته قبل دگرگونی و تغییری نداشته می باشد.

در جنوب شرق آسیا، نرخ پلی اتیلن سنگین همه منظوره ۱۱۶۰ تا ۱۲۴۰ دلار در هر تن اعلام شده که ۱۰ دلار گران شده می باشد. پلی اتیلن سنگین فیلم دیدنی و جذاب با گمرکی نیز در جنوب شرق آسیا با ۱۰ دلار افزایش به ۱۱۶۰ تا ۱۱۸۰ دلار در هر تن سی اف آر رسید. همچنین نرخ پلی اتیلن سنگین فیلم دیدنی و جذاب بدون گمرکی نیز در جنوب شرق آسیا ۱۲۳۰ تا ۱۲۴۰ دلار در هر تن سی اف آر به نقل شده که به ترتیب ۱۰ و همچنین ۳۰ دلار رشد کرده می باشد.

نرخ پلی اتیلن سنگین تزریقی نیز در چین در محدوده ۱۰۵۰ تا ۱۰۷۰ دلار در هر تن سی اف آر به نقل شده که نسبت به هفته قبل ۲۰ دلار رشد کرده می باشد، نرخ آن کالا به صورت همه منظوره در جنوب شرق آسیا ۱۱۶۰ تا ۱۲۴۰ دلار در هر تن سی اف آر و همچنین با گمرکی ۱۱۶۰ تا ۱۱۸۰ دلار درهر تن سی اف آر و همچنین بدون گمرکی ۱۲۳۰ تا ۱۲۴۰ دلار در هر تن سی اف آر اعلام شده که به ترتیب ۱۰ و همچنین ۳۰ دلار رشد کرده می باشد.

در همین حال نرخ پلی اتیلن سنگین بادی هم در چین ۱۰۹۰ تا ۱۱۴۰ دلار در هر تن سی اف آر به نقل شده که نسبت به هفته قبل ۱۵ دلار رشد کرده می باشد. نرخ آن کالا به صورت همه منظوره ۱۱۶۰ تا ۱۲۵۰ و همچنین بدون گمرکی ۱۱۶۰ تا ۱۱۸۰ و همچنین با گمرکی ۱۲۳۰ تا ۱۲۵۰ دلار در هر تن سی اف آر اعلام شده که ۱۰ و همچنین ۳۰ دلار رشد داشته می باشد.

نرخ پلی اتیلن در تاریخ ۱ آوریل

pe1april

نرخ پلی اتیلن ها در تاریخ ۲۵ مارس

pe25april

صعود «پلی اتیلن» ها در آسیا و همچنین چین در تاریخ ۲ April 2016 | 3:20 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران |نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران از ...