خانه » بورس انرژی » اقبال پالایشی ها در بازار منفی

اقبال پالایشی ها در بازار منفی

اقبال پالایشی ها در بازار منفی

|اقبال پالایشی ها در بازار منفی از پتروشیمی|

اقبال پالایشی ها در بازار منفی

پتروتحلیل- در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس با افت ۷۰۱ واحدی مواجه شد و همچنین به رقم ۷۷ هزار و همچنین ۴۹۷ واحد رسید. همچنین در بازار فرابورس آیفکس ۱۲ واحد ارزش خود را از دست داد و همچنین ۸۱۶ واحد شد.

به به گفته «پتروتحلیل»، بازار امروز بعد از صعود کم سابقه روز قبل روند نزولی را در پیش گرفت و همچنین اکثر نمادها در محدوده منفی معامله شدند ولی باید توجه داشت در میانه راه با افزایش تقاضای خرید بازار متعادل شد به طوری که “شپنا” در دقایقی از بازار با صف خرید همراه شد.

در آن نماد ۳۰ میلیون سهم جابجا شد که ۴ قسمت و بخش رشد را جهت آن پالایشی به همراه داشت. پالایش نفت شیراز و همچنین پالایش نفت تبریز بیش از ۴ قسمت و بخش رشد کردند و همچنین با صف خرید مواجه شدند. ولی باید توجه داشت آن در حالی می باشد که نمادهای شاوان، شتران، ونفت، شرانل و همچنین شسپا در محدوده منفی معامله شدند.

در تیم شیمیایی معاملات نمادهای فارس و همچنین تاپیکو ۱۶۲ واحد شاخص کل بورس را منفی کردند. در آن تیم سهام اکثر شرکت ها در محدوده منفی معامله شدند. پترول بعد از معامله ۳۰ میلیون سهم ۴ قسمت و بخش افت کرد و همچنین بر بازار فرابورس تاثیر منفی گذاشت. ولی باید توجه داشت “شپلی” با حجم معاملات ۷٫۲ میلیون سهم، صف خرید شد و همچنین نزدیک به ۵ قسمت و بخش رشد کرد. در پایان معاملات امروز حق تقدم پارسان با توجه به اتمام مهلت پذیره نویسی متوقف شد.

اقبال پالایشی ها در بازار منفی در تاریخ ۱۰ February 2016 | 7:48 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

پالایشی ها منفی شدند

پالایشی ها منفی شدند |پالایشی ها منفی شدند از پتروشیمی| پتروتحلیل-در پایان معاملات امروز شاخص ...