خانه » نفت » افزایش نرخ پلی اتیلن ترفتالات صادراتی از طرف تولیدکنندگان چینی

افزایش نرخ پلی اتیلن ترفتالات صادراتی از طرف تولیدکنندگان چینی

افزایش نرخ پلی اتیلن ترفتالات صادراتی از طرف تولیدکنندگان چینی

|افزایش نرخ پلی اتیلن ترفتالات صادراتی از طرف تولیدکنندگان چینی از پتروشیمی|

افزایش نرخ پلی اتیلن ترفتالات صادراتی از طرف تولیدکنندگان چینی

پتروتحلیل- تاجری که در شانگهای فعالیت می کند نقل از داده می باشد در پی بالا رفتن نرخ نفت خام در بورس کالای نیویورک به مقدار و اندازه و میزان ۱٫۶۸ دلار در هفته قبل و همچنین رسیدن آن هم به رقم ۴۳٫۱۸ دلار در هر بشکه در ۲۱ آوریل، امروز چندین تولیدکننده چینی نرخ پلی اتیلن ترفتالات صادراتی خود را افزایش دادند.

به نقل از «پتروتحلیل»، و همچنین به گفته آن تاجر دو تولیدکننده چینی نرخ های پلی اتیلن ترفتالات صادراتی خود را ۳۰ دلار در هر تن افزایش داده اند و همچنین دو تولید کننده دیگر افزایشی به مقدار و اندازه و میزان ۱۰ دلار در هر تن را جهت محصول خود اعلام کرده اند و همچنین نرخ فعلی پلی اتیلن ترفتالات صادراتی در بازۀ ۹۰۰ تا ۹۳۰ دلار در هر تن (FOB) قرار دارد.

همچنین او گفته می باشد: «در حال حاضر مقدار و اندازه و میزان ذخیره محصولات در انبار تولیدکنندگان کم می باشد و همچنین هیچ گونه فشاری جهت فروش محصولاتشان احساس نمی کنند. مقدار و اندازه و میزان تقاضا از آسیای جنوب شرقی طبق روال معمول می باشد در حالیکه عرضه کنندگان شاهد تقاضای بالایی در بازارهای دیگر جهانی همچون افریقای جنوبی، امریکای جنوبی و همچنین ژاپن خواهند بود.»

افزایش نرخ پلی اتیلن ترفتالات صادراتی از طرف تولیدکنندگان چینی در تاریخ ۲۶ April 2016 | 6:14 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران |نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران از ...