خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » قیر ایران در اندونزیی خریدار نداشت

قیر ایران در اندونزیی خریدار نداشت

قیر ایران در اندونزیی خریدار نداشت

|قیر ایران در اندونزیی خریدار نداشت از پتروشیمی|

قیر ایران در اندونزیی خریدار نداشت

پتروتحلیل- در بازار ایران نرخ قیر بشکه ای در تاریخ چهارم فوریه بدون تغییر بین ۲۴۰ تا ۲۵۰ دلار در هر تن فوب قرار داشت.

به نقل از «پتروتحلیل»، همچنین نرخ قیر عمده بدون تغییر نسبت به هفته قبل بین ۱۹۰ تا ۲۰۰ دلار در هر تن بود.

آن در حالی می باشد که یک تاجر اندونزیایی از عدم خرید قیر ایران باتوجه به کاهش تقاضا در کشورش خبر داده می باشد.

در جنوب چین هم قیر AH070 و همچنین AH-90 با کاهش هفتگی ۵۰ یوآنی در تاریخ ۳ فوریه بین ۱۷۰۰ تا ۱۷۵۰ یوآن در هر تن معامله شده می باشد.

با نزدیک شدن تعطیلات سال شمسی نوی چین (هفتم تا سیزدهم فوریه) و همچنین متوقف شدن ساخت جاده ها، تقاضا در آن بازار پایین آمده می باشد. بعضی تاجران باتوجه به آنکه در حال حاضر جهت پروژه های ساخت جاده نیازی به قیر نداشته، برنامه جذاب و جالب و خوب ای جهت خرید آن محصول پیش از تعطیلات ندارند.

یکی از پالایشگاه های دولتی نقل از داده می باشد به سبب تقاضای پایین از طرف تاجران فروش آن هم ها کاهش و همچنین ذخیره محصولاتشان افزایش یافته می باشد.

ولی باید توجه داشت در شرق چین، قیر AH-70 و همچنین AH-90 در تاریخ ۳ فوریه با کاهش ۵۰ یوآنی نسبت هفته قبل از آن هم بین ۱۶۰۰ تا ۱۷۰۰ یوآن در هر تن معامله شدند.

در همین حال پالایشگاه ها به منظور منعقد کردن قرارداد قبل از تعطیلات سال شمسی نوی چین (هفتم تا سیزدهم فوریه) تخفیف های بیشتری را به مشتریان تخصیص دادند. آن پیشامد جدید موجب کاهش نرخ های قیر در بازار داخلی آن کشور شد.

به سبب متوقف شدن ساخت جاده ها تقاضا جهت قیر به مقدار و اندازه و میزان چشمگیری کاهش یافته می باشد. از آن رو اشباع عرضه آن محصول در آن منطقه بیش از پیش شدت گرفت. قیر heavy traffic وارداتی با کاهش هفتگی ۱۰۰ یوآنی در آن منطقه بین ۱۷۰۰ تا ۱۸۰۰ یوآن در هر تن معامله شده می باشد.

به نقل از «پتروتحلیل»، یکی از واردکنندگان قیر مستقر در شرق چین از یک پالایشگاه در کره جنوبی محموله ای را جهت تحویل در ماه فوریه با رقم ۱۸۵ دلار در هر تن (CFR) خریدارای کرده می باشد.

همچنین واردکنندۀ غیره ای در آن منطقه از دومین پالایشگاه پهناور و بزرگ کره جنوبی محموله ای را جهت تحویل فوری با نرخ ۱۹۰ دلار در هر تن (CFR) خریدارای کرده می باشد.

قیر ایران در اندونزیی خریدار نداشت در تاریخ ۱۷ February 2016 | 9:33 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...