خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » توقف جنب و همچنین جوش «پی او همچنین سی»

توقف جنب و همچنین جوش «پی او همچنین سی»

توقف جنب و همچنین جوش «پی او همچنین سی»

|توقف جنب و همچنین جوش «پی او همچنین سی» از پتروشیمی|

توقف جنب و همچنین جوش «پی او همچنین سی»

پتروتحلیل- بازار پی او همچنین سی بعد از طی نوسانات خیلی زیاد در هفته جاری به سکون رسیده می باشد.

به به گفته «پتروتحلیل»، آن در حالی می باشد که به عقیده کارشناسان بازار پی او همچنین سی، احتمالا جنب و همچنین جوش در معاملات بورس تا قبل از ماه رمضان و همچنین شروع باران های موسمی هندوستان متوقف می شود.

جواد ایرانی، کارشناس بازار پی او همچنین سی در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار «پتروتحلیل»،گفت: در حال حاضر نرخ ها در بازار آزاد با نرخ های جهانی اختلاف ندارد و همچنین به حالت سکون رسیده می باشد.

آن در حالی می باشد که هنوز در معاملات بورس، حجم اندک عرضه ها سبب ثبت رقابت جهت خرید پی او همچنین سی می می شود. البته پتروشیمی غدیر همچنان در اورهال به سر می برد. ولی باید توجه داشت احتمالا دو هفته بعدی تولید پی او همچنین سی در آن مجتمع آغاز می شود.

بعضی از آگاهان بازار می نامند: احتمال دارد بعد از خارج شدن پتروشیمی غدیر از اورهال، خط تولید پی او همچنین سی در مجتمع بندرامام وارد اورهال می شود.

با آن حال به گفته ایرانی، در حال حاضر عرضه های اندک در بورس کالا یکی از دلایل ثبت رقابت جهت خرید پی او همچنین سی می باشد؛ چرا که در حال حاضر صادرات پی او همچنین سی با نرخ ۸۹۰ دلار در هر تن انجام می می شود و همچنین نسبت به فروش داخلی به صرفه تر می باشد.

در همین حال روز قبل پی او همچنین سی ۵۷ آبادان سقف نرخ یعنی نرخ ۳ هزار و همچنین ۱۹۷ تومان را تجربه کرد. آن کالا به صورت سلف عرضه شده بود. گرید ۶۵ آبادان هم با رقابت از سوی معامله گران خریداری شد. به گفته آگاهان بازار احتمالا خط ۶۵ آبادان تا دو هفته بعدی تولید گرید ۷۰ را آغاز می کند. ولی باید توجه داشت در بازار داخل نرخ گرید ۵۷ آبادان به ۳ هزار و همچنین ۹۰۰ تومان رسیده می باشد.

آن در حالی می باشد که بعضی از منابع خبری نزدیک به پتروشیمی غدیر می نامند: احتمال دارد در مردادماه ۲۰ هزارتن پی او همچنین سی گرید ۵۷ در آن مجتع تولید می شود. آن تیم معتقدند با تولید آن حجم گرید ۵۷ نرخ آن کالا به کف قیمتی خود نزدیک می شود.

با آن حال روز قبل عرضه ۵۷ آبادان به صورت سلف انجام شد، گفته می می شود کمبود خوراک در پتروشیمی آبادان یکی از دلایل کاهش حجم تولیدات آن مجتمع می باشد.

از سوی دیگر بعضی از منابع نزدیک به پتروشیمی اروند هم دلیل کاهش عرضه های روز قبل آن مجتمع در بورس کالا را صادرات می دانند و همچنین می نامند: تمایل فروش داخلی در پی او همچنین سی سازها به دلیل نرخ بالای صادرات در شرایط فعلی کاهش یافته می باشد.

آن در حالی می باشد که روز قبل گرید ۶۵ پتروشیمی اروند با رقابت از سوی معامله گران خریداری شد، گرید ۶۵ بندرامام هم که به صورت سلف و همچنین با حجم ۲۹۹۲ تن عرضه شده بود، ۵۸۷۴ تن تقاضا داشت و همچنین با رقابت از سوی معامله گران خریداری شد، بیشترین رقم ثبت شده جهت خرید آن کالا ۲ هزار و همچنین ۸۶۶ تومان بود.

ولی باید توجه داشت در بازار داخل نرخ ۶۵ بندرامام و همچنین اروند به رقم ۳ هزار و همچنین ۵۰ تومان در هر کیلو و همچنین غدیر هم به ۳ هزار و همچنین ۵۰۰ تومان رسیده می باشد، دلیل افزایش نرخ پی او همچنین سی غدیر غیبت آن هم در بازار داخل عنوان می می شود. معامله گران انتظار دارند با نزدیک شدن به ماه رمضان، شروع تابستان و همچنین کاهش صادرات، نرخ پی او همچنین سی با افت روبه رو شده و همچنین به کف قیمتی خود برسد.

 

توقف جنب و همچنین جوش «پی او همچنین سی» در تاریخ ۲۷ April 2016 | 2:16 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تجمع کارگران اخراجی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ماهشهر

تجمع کارگران اخراجی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ماهشهر |تجمع کارگران اخراجی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ...