خانه » نفت » جو ثابت و همچنین کاهشی در بازار آکریلونیتریل بوتادین استایرن چین

جو ثابت و همچنین کاهشی در بازار آکریلونیتریل بوتادین استایرن چین

جو ثابت و همچنین کاهشی در بازار آکریلونیتریل بوتادین استایرن چین

|جو ثابت و همچنین کاهشی در بازار آکریلونیتریل بوتادین استایرن چین از پتروشیمی|

جو ثابت و همچنین کاهشی در بازار آکریلونیتریل بوتادین استایرن چین

پتروتحلیل- در چین جو بازارهای داخلی و همچنین صادراتی آکریلونیتریل بوتادین استایرن در هفته قبل اوضاع ثابت و همچنین کاهشی داشتند.

به نقل از «پتروتحلیل»، بعضی معامله کنندگان می نامند اخیراً تقاضا در آن بازار به دلیل پایین آمدن نرخ استایرن کاهش یافته می باشد. دامنه کلی نرخ آکریلونیتریل بوتادین استایرن وارداتی به چین بین ۱۳۶۰ تا ۱۳۸۰ دلار در هر تن می باشد. آن در حالی می باشد که در بازار داخلی نرخ های آن محصول از هفته قبل ثابت بوده یا ۱۰۰ تا ۲۰۰ یوان (۱۵ تا ۳۱ دلار) در هر تن کاهش داشته اند. یک تولیدکننده دستگاه های تهویه هوا و همچنین یخچال اعلام کرده می باشد در آن هفته از سوی یک تولید کننده داخلی پیشنهادی با کاهش ۲۰۰یوانی (۳۱ دلاری) در  هر تن گرفتن کرده می باشد.

نماینده ی یک تولید کننده تایوانی گفته می باشد: «با خودداری بعضی خریداران از انجام معاملات جدید به دلیل کاهش نرخ های استایرن مقدار و اندازه و میزان تقاضا کاهش یافته می باشد. ما در حال حاضر در تنگنا جهت فروش نیستیم ولی باید توجه داشت احتمال دارد تا پایان ماه تحت فشار قرار بگیریم.»

خریداری که اعلام کرده پیشنهادی برابر با رقم بازه پایینی محدوده قیمتی محصولات صادراتی گرفتن کرده اشاره کرده می باشد: «از آنجا که خریداران در انبارهایشان ذخایر کافی دارند درحال حاضر عجله ای جهت خرید محصولات جدید ندارند. آن در حالی می باشد که سهم تخصیص یافته اکریلونیتریل بوتادین استایرن جهت بعضی کشورها شامل تایوان و همچنین مالزی در آن روزها کمی محدود می باشد.»

به نظر می رسد بازار اکریلونیتریل بوتادین استایرن در روزهای آتی همچنان روند ثابت و همچنین کاهشی خود را حفظ کند. طبق پیش بینی بعضی معامله کنندگان با نزدیک شدن پایان فصل تعطیلی کارخانه جهت فعالیت های حفظ و همچنین نگهداری فروشندگان بیشتری نرخ های خود را کاهش خواهند داد. به همچنین و علاوه کاهش نرخ های استایرن و همچنین نفت خام به آن بازار جهت کاهش نرخ ها فشار وارد خواهد آورد.معامله کنندگان نسبت به بازار بی ثبات نفت خام خوش بین نیستند.

نرخ ها در آن بازار بعد از آنکه کشورهای پهناور و بزرگ تولیدکننده نفت نتوانستند بر سر توقف موقت تولید در دوحه به توافق برسند با روند کاهشی هفته را آغاز کردند. در خبرهای جدید مرتبط به خوراک پتروشیمی ها آمده می باشد، نرخ های اکریلونیتریل در بازار نقدی چین به صورت (CFR) با افزایش ۲۰ دلاری در هر تن به ۹۷۰ دلار در هرتن رسیده می باشد و همچنین بوتادین با ۲۵ دلار افزایش در رقم ۱۰۳۰ دلار در هر تن قرار گرفته می باشد.

جو ثابت و همچنین کاهشی در بازار آکریلونیتریل بوتادین استایرن چین در تاریخ ۲۷ April 2016 | 9:51 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران |نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران از ...