خانه » نفت » اصلاح نرخ های پلی استایرن هند با توجه به کاهش تقاضا در ترکیه

اصلاح نرخ های پلی استایرن هند با توجه به کاهش تقاضا در ترکیه

اصلاح نرخ های پلی استایرن هند با توجه به کاهش تقاضا در ترکیه

|اصلاح نرخ های پلی استایرن هند با توجه به کاهش تقاضا در ترکیه از پتروشیمی|

اصلاح نرخ های پلی استایرن هند با توجه به کاهش تقاضا در ترکیه

پتروتحلیل-معامله کنندگان در تیکه نقل از داده اند که نرخ های پلی استایرن هند در آن هفته شاهد کاهش بوده اند. دلیل اصلی در پس آن اصلاح نرخ عدم تمایل به خرید آن محموله هاست زیرا در دو ماه گذشه نرخ های آن هم ها بطور ثابت افزایش یافته می باشد.

به نقل از «پتروتحلیل»، از آن رو نرخ های پلی استایرن از هند به صورت (CFR، مشمول ۳ قسمت و بخش عوارض گمرکی) جهت پلی استایرن معمولی در رقم ۱۳۳۰ دلار و همچنین جهت پلی استایرن مقاوم در رقم ۱۳۸۰ دلار در هر تن قرار دارد. آن نرخ ها کاهش ۳۰ دلاری در هر تن را جهت هر دوی آن محصولات نشان می دهد. کارگزار یک عرضه کننده هندی تأیید کرده می باشد: «به سبب کم رقبتی جزئی دیدن شده در آسیا جهت خرید باتوجه به کاهش قمیت های استایرن، سیاست های نرخ گذاری ما در آن هفته نسبتا از انعطاف پذیری برخوردار می باشد.»

آن تاجر استدلال کرده می باشد: باتوجه به اوضاع متعادل تقاضا در ترکیه و همچنین آسیا احتمال می رود نرخ های پلی استایرن شاهد افزایش بیشتری نباشند، در حالیکه در صورتی که تاجران در انبارسازی مجدد محصولات دوباره موضع محتاطانه بگیرند، عرضه باز هم در ماه جوئن کاهش خواهد یافت.

نرخ های استایرن (از صنایع بالادستی) در بازار نقدی کره جنوبی به صورت (FOB) در پایان آن هفته در حدود ۱۰۷۵ دلار در هر تن نقل از شده می باشد. اگرچه نرخ های مونومر اخیراً تا حدودی کاهش نرخ خود را جبران کرده و همچنین بالا رفته می باشد، نرخ های استایرن در آن منطقه در روزهای پیشین ماه آوریل کاهش یافته و همچنین ۲۵ دلار در هر تن پایین تر از نرخ های آن محصول در اوایل آن ماه قرار دارند.

اصلاح نرخ های پلی استایرن هند با توجه به کاهش تقاضا در ترکیه در تاریخ ۲۸ April 2016 | 6:30 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران |نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران از ...