خانه » نفت » کاهش نرخ های پلی اتیلن با پایان فصل آخر تقاضا

کاهش نرخ های پلی اتیلن با پایان فصل آخر تقاضا

کاهش نرخ های پلی اتیلن با پایان فصل آخر تقاضا

|کاهش نرخ های پلی اتیلن با پایان فصل آخر تقاضا از پتروشیمی|

کاهش نرخ های پلی اتیلن با پایان فصل آخر تقاضا

پتروتحلیل-با پایین رفتن تقاضا در پی پایان فصل افزایش فروش گریدهای فیلم دیدنی و جذاب جهت بهره بری و استفاده های کشاورزی نرخ های پلی اتیلن در چین روندی نزولی داشتند و همچنین طبق گزارشات چندین تاجر به دنبال کسب سود اکثرا و بیشتر گزینه های صادرات مجدد (صادرات محصولات وارداتی) محصولاتشان را در نظر دارند.

به نقل از «پتروتحلیل»، یک تاجر که پلی اتیلن سنگین گرید فیلم دیدنی و جذابِ از منابع خاورمیانه ای به صورت (CIF) را به نرخ ۱۱۴۰ دلار در هر تن پیشنهاد می دهد، اظهار کرده می باشد: «ما اخیرا توانستیم با صادرات مجدد محصولات به ویتنام قراردادهایی را با نرخ ۱۲۲۵ دلار در هر تن منعقد کنیم باتوجه به محیا بودن فرصت آربیتراژ بین چین و همچنین آسیای جنوب شرقی نیت و اراده داریم تا اکثرا و بیشتر به صادرات مجدد محصولات بپردازیم.

اکثر خریداران در حال حاضر نیازهای خودشان را از بازار داخلی برطرف می کنند و همچنین ممکن می باشد نرخ های محصولات وارداتی جهت رقابت با محصولات داخلی تا رقم ۱۱۱۰ دلار در هر تن (CIF) سقوط کند و همچنین معتقدیم آن پیشامد جدید در هفته های آتی موجب ادامه آن روند نزولی خواهد شد.»

تاجر غیره ای نقل از داده می باشد پیشنهادهای دریافتی او جهت محصولات وارداتی از خاورمیانه به صورت (CIF) با ۲۰ دلار کاهش جهت پلی اتیلن سبک خطی گرید فیلم دیدنی و جذاب ۱۱۴۰ تا ۱۱۶۰ دلار در هر تن و همچنین جهت پلی اتیلن سنگین گرید فیلم دیدنی و جذاب ۱۱۴۰ تا ۱۱۷۰ دلار در هر تن بوده اند. آن تاجر اضافه کرده می باشد: « در آن روزها تعداد قراردادهای منعقد شده کم می باشد و همچنین ما معتقدیم نرخ ها در آن بازار هنوز جهت کاهش جا دارند.

با آن وجود ما معتقدیم نرخ های محصولات وارداتی به سبب عرضه کمتر نسبت به نرخ های محصولات داخلی کاهش نسبتا کمتری خواهند داشت. نرخ های محصولات وارداتی به چین (CFR) از منابع مشمول و همچنین غیر مشمول عوارض بدون تغییر بوده یا کاهش ۵ تا ۵۰ دلاری داشتند و همچنین جهت پلی اتیلن سبک گرید فیلم دیدنی و جذاب ۱۱۵۰ تا ۱۲۶۰ دلار، جهت پلی اتیلن سبک خطی گرید فیلم دیدنی و جذاب ۱۱۱۰ تا ۱۱۹۰ دلار و همچنین جهت پلی اتیلن سنگین گرید فیلم دیدنی و جذاب ۱۱۲۰ تا ۱۲۳۰ دلار در هر تن بودند.

پیش بینی می می شود در روزهای آتی نرخ های پلی اتیلن با کاهش تقاضا در پی پایان فصل آخر فروش جهت آن محصول شاهد کاهش بیشتری باشد و همچنین گفته می می شود عرضه در بازار داخلی کافی می باشد. با آن وجود مقدار و اندازه و میزان هرگونه کاهش قیمتی متعادل خواهد بود زیرا نرخ های اتیلن در بازار نقدی در حال حاضر نسبت به نرخ های پلی اتیلن در بازار وارداتی اکثرا و بیشتر خواهند بود که نشان می دهد تولیدکنندگان غیر یکپارچه در حال ضرر دادن خواهند بود.

کاهش نرخ های پلی اتیلن با پایان فصل آخر تقاضا در تاریخ ۲۵ April 2016 | 9:36 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران |نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران از ...