خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » برترین پلیمرسازها

برترین پلیمرسازها

برترین پلیمرسازها

|برترین پلیمرسازها از پتروشیمی|

برترین پلیمرسازها

پتروتحلیل- هفته قبل حجم معاملات محصولات پلیمری به ۳۸ هزارتن رسید که نسبت به هفته ماقبل آن هم حدود ۱۰ هزارتن کاهش را نشان می دهد.

به به گفته «پتروتحلیل»، در هفته ای که گذشت پتروشیمی امیرکبیر با ۱۹٫۹۱ قسمت و بخش ارزش در جایگاه نخست پلی اتیلن سازها قرار گرفت. البته حجم معاملات پتروشیمی بندرامام بیش از پتروشیمی امیرکبیر بود و همچنین جایگاه نخست معاملات را از آن هم خود کرد.

به آن ترتیب پتروشیمی بندرامام از نظر حجم معاملات در جایگاه نخست و همچنین ارزش معاملات در جایگاه دوم قرار گرفت.

پتروشیمی تندگویان، تبریز و همچنین شازند به ترتیب از نظر ارزش معاملات در ردیف های بعدی قرار گرفتند. البته جایگاه چهارم از نظر حجم معاملات در هفته قبل به پتروشیمی اروند رسید.

کمترین ارزش معاملات نیز در هفته قبل متعلق به پتروشیمی ایلام، پلی نار و همچنین رجال بود. همچنین آن پتروشیمی ها کمترین حجم معاملات را نیز داشتند.

در همین حال برترین های بازار پلیمری در هفته قبل از نظر عرضه، تقاضا، حجم و همچنین ارزش معاملات مرتبط به پی او همچنین سی ۶۵، «ایکس تری» و همچنین پلی اتیلن سبک خطی ۲۰۹ بود، به آن ترتیب عرضه پی او همچنین سی در هفته قبل ۸۹۶۳ تن، تقاضای آن هم ۱۱۰۶۸ و همچنین حجم معاملات آن کالا ۸۶۰۳ تن بود.

البته استایرن بوتادین رابرها در هفته قبل بیشترین حجم عرضه یعنی ۹۸۷۰ تن را به خود اختصاص دادند، ولی باید توجه داشت به دلیل رکود در آن بازار با عدم استقبال خریداران روبه رو شدند.

همچنین تقاضای «ایکس تری» نیز با حجم ۷۵۶۰ تن در رتبه دوم برترین های بازار پلیمر قرار گرفت، البته حجم عرضه آن کالا با رقم ۴۵۲۰ تن در جایگاه پنجم برترین های بازار قرار داشت.

پلی اتیلن سبک خطی ۲۰۹ نیز عرضه ۵۹۰۰ تنی و همچنین تقاضایی معادل ۳۵۱۲ تن داشت، حجم معامله آن هم هم ۳۱۸۶ تن بود.

در جدول و همچنین نمودارهای زیر سهم پلیمرسازها در مقدار و اندازه و میزان حجم و همچنین ارزش معاملات و همچنین همچنین برترین های آن بازار به تفکیک آورده شده می باشد.

۲۳٫۵

 

۲۳٫۱

 

۲۳٫۲

۲۳٫۳

 

۲۳٫۵

 

۲۳٫۴

۲۳٫b

۲۳٫b1

۲۳٫b2

۲۳٫b3

برترین پلیمرسازها در تاریخ ۱۶ February 2016 | 12:06 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در منطقه‌ویژه ماهشهر طی یکماه قبل

اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در منطقه‌ویژه ماهشهر طی یکماه قبل |اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در ...