خانه » بورس انرژی » روز خوب پالایشی ها

روز خوب پالایشی ها

روز خوب پالایشی ها

|روز خوب پالایشی ها از پتروشیمی|

روز خوب پالایشی ها

پتروتحلیل- شاخص کل بورس تهران در اولین روز معاملاتی آن هفته با افزایش ۱۰ واحدی به رقم ۷۸ هزار و همچنین ۴۱۴ واحدی رسید. همچنین در بازار فرابورس آیفکس نزدیک به ۲ واحد ارزش خود را از دست داد و همچنین ۸۰۰ واحد شد.

به به گفته «پتروتحلیل»، امروز سهام شرکت های پالایشی روز مثبتی را پشت سرگذاشتند. بر آن اساس، پالایش نفت بندرعباس که با حجم معاملات ۹ میلیونی همراه بود ۲٫۷ قسمت و بخش رشد کرد و همچنین ۴۲ واحد بر نماگر بورس تاثیر مثبت برجا گذاشت. نمادهای شاوان و همچنین شراز با افزایش تقاضای خرید مواجه شدند و همچنین بیش از ۴ قسمت و بخش رشد کردند.

از سویی دیگر پالایش نفت تهران در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه سال شمسی جاری مجمع عمومی فوق العاده خود را به منظور اراده و تصمیم راسخ گیری در خصوص افزایش سرمایه برگزار می کند. گفتنی می باشد آن پالایشی امروز ۱٫۵ قسمت و بخش رشد قیمتی داشت. ولی باید توجه داشت سرمایه گذاری صنعت نفت که روز خوبی را شروع کرده بود در دقایق پایانی در دامنه منفی معامله شد. امروز معاملات اکثر شرکت های پتروشیمی در بازه منفی رقم خورد و همچنین در آن میان کرمانشا،پارسان و همچنین زاگرس اندکی مثبت شدند و همچنین ۱ قسمت و بخش رشد کردند.

روز خوب پالایشی ها در تاریخ ۳۰ April 2016 | 7:48 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

پالایشی ها منفی شدند

پالایشی ها منفی شدند |پالایشی ها منفی شدند از پتروشیمی| پتروتحلیل-در پایان معاملات امروز شاخص ...