خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » اوره گران و همچنین استایرن منومر ارزان شد

اوره گران و همچنین استایرن منومر ارزان شد

اوره گران و همچنین استایرن منومر ارزان شد

|اوره گران و همچنین استایرن منومر ارزان شد از پتروشیمی|

اوره گران و همچنین استایرن منومر ارزان شد

پتروتحلیل- در تیم محصولات شیمیایی اوره گرانوله با بیشترین افزایش نرخ و همچنین استایرن منومر با بیشترین کاهش نرخ نسبت به دو هفته قبل روبه رو شدند.

به به گفته «پتروتحلیل»، بیشترین افزایش نرخ نسبت به دو هفته قبل مرتبط به اوره گرانوله با ۵٫۷ قسمت و بخش رشد می باشد. آن کالا از رقم ۶۷۱ به ۷۱۰ تومان رسیده می باشد.

همچنین دی اتانول آمین و همچنین زایلین مخلوط نیز به ترتیب با ۴٫۵ و همچنین ۴ قسمت و بخش رشد نسبت به دو هفته قبل روبه ر و همچنین شدند. ایزوبوتانول و همچنین SBR گرید ۱۵۰۲، بنزن و همچنین آروماتیک سنگین نیز نسبت به دو هفته قبل از ۲٫۲ قسمت و بخش تا ۲٫۶ قسمت و بخش رشد نرخ داشتند.

در همین حال دی اتیل هگزانول و همچنین متانول نیز نسبت به دو هفته قبل روندی افزایشی داشتند، به طوری که دی اتیل هگزانول از رقم ۲ هزار و همچنین ۴۲۸ تومان به ۲ هزار و همچنین ۴۴۸ تومان رسید. همچنین متانول هم از رقم ۵۶۵ به ۵۶۸ تومان رسید.

اسیدترفتالیک و همچنین SBR گرید ۱۷۱۲ هم با ۰٫۵ قسمت و بخش رشد نسبت به دو هفته قبل روبه رو شدند.

همچنین نرمال بوتانول و همچنین اروه پریل هم به ترتیب ۳۴ و همچنین ۱۲ تومان نسبت به ۲۹ فروردین با رشد نرخ روبه رو شدند. کمترین افزایش نرخ نیز متعلق به سودکاستیک با ۰٫۲ قسمت و بخش رشد می باشد.

در همین حال منومر وینیل استات همچنان نسبت به دو هفته قبل روندی ثابت داشته و همچنین با قیمت۲ هزار و همچنین ۷۸۰ تومان به نقل شده می باشد. اورتوزایلین هم نسبت به دو هفته قبل دگرگونی و تغییری خیلی زیاد جزیی داشته می باشد.

با آن حال محصولاتی همچون کریستال ملامین، اپوکسی رزین ها، دی اتیلن گلایکول، محلول آمونیاک، منواتیلن گلایکول، اسیداستیک و همچنین استایرن منومر نسبت به دو هفته قبل روندی نزولی داشته اند.

به طوری که بیشترین کاهش نرخ متعلق به استایرن منومر با ۲٫۸ قسمت و بخش افت بوده می باشد، اسیداستیک نیز ۱٫۵ قسمت و بخش کاهش نرخ داشته می باشد.

کمترین کاهش نرخ هم متعلق به کریستال ملامین و همچنین اپوکسی رزین ها با ۰٫۵ قسمت و بخش افت بوده می باشد.

photo_2016-05-01_15-17-32

اوره گران و همچنین استایرن منومر ارزان شد در تاریخ ۱ May 2016 | 5:16 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در منطقه‌ویژه ماهشهر طی یکماه قبل

اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در منطقه‌ویژه ماهشهر طی یکماه قبل |اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در ...