خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » پلی استایرن ها ارزان شدند

پلی استایرن ها ارزان شدند

پلی استایرن ها ارزان شدند

|پلی استایرن ها ارزان شدند از پتروشیمی|

پلی استایرن ها ارزان شدند

پتروتحلیل- اکثر محصولات پلیمری نسبت به دو هفته قبل ارزان شدند.

به به گفته «پتروتحلیل»، طبق پیش بینی ها با توجه به کاهش نرخ پلی استایرن ها در بازارهای جهانی، بیشترین کاهش نرخ در تیم محصولات پلیمری نسبت به دو هفته قبل متعلق به پلی استایرن مقاوم با ۴ قسمت و بخش افت می باشد، آن کالا از رقم ۴ هزار و همچنین ۵۳۰ به ۴ هزار و همچنین ۳۵۰ تومان رسید. همچنین پلی استایرن معمولی نیز با افتی معادل ۳٫۳ قسمت و بخش نسبت به دو هفته قبل روبه رو شد.

در رده های بعدی افت نرخ پلی اتیلن های سنگین تزریقی و همچنین دورانی با کاهش ۳٫۴ قسمت و بخش نسبت به دو هفته قبل قرار دارند.

در همین حال پلی استایرن های انبساطی و همچنین پلی اتیلن های سبک فیلم دیدنی و جذاب به ترتیب ۲٫۵ و همچنین ۲٫۶ قسمت و بخش نسبت به دو هفته قبل ارزان شدند. پلی استایرن های انبساطی از ۴ هزار و همچنین ۱۷۱ تومان به ۴ هزار و همچنین ۶۶ تومان رسیدند. همچنین پلی اتیلن های سبک فیلم دیدنی و جذاب نیز از رقم ۳ هزار و همچنین ۹۰۵ به ۳ هزار و همچنین ۸۰۴ تومان جهت عرضه در نیمه دوم اردیبهشت ماه رسیدند.

همچنین پلی اتیلن های سنگین بادی، فیلم دیدنی و جذاب و همچنین پلی اتیلن های سبک خطی نیز با افت نرخ از ۱٫۶ تا ۲ قسمت و بخش روبه رو شدند. پلی اتیلن سنگین اکستروژن EX3هم ۰٫۷ قسمت و بخش نسبت به دو هفته قبل کاهش نرخ داشت.

پلی اتیلن های ترفتالات سوپربرایت و همچنین نساجی هم ۰٫۵ قسمت و بخش کاهش نرخ داشتند، به طوری که سوپربرایت از ۲ هزار و همچنین ۹۴۲ به ۲ هزار و همچنین ۹۲۷ تومان رسید. پلی اتیلن های ترفتالات نساجی هماز رقم ۲ هزار و همچنین ۸۲۹ تومان به ۲ هزار و همچنین ۸۱۴ تومان رسید.

پی او همچنین سی ها و همچنین پلی پروپیلن های شیمیایی نیز کمترین افت نرخ ها را تجربه کردند، به طوری که پی او همچنین سی ها ۰٫۲ قسمت و بخش و همچنین پلی پروپیلن های نساجی ۰٫۱ قسمت و بخش کاهش نرخ داشتند. همچنین پلی اتیلن های ترفتالات آمورف و همچنین بطری ها هم نسبت به دو هفته قبل تغییر قیمتی نداشتند.

البته نرخ دلار در محاسبات نرخ محصولات پتروشیمی ۰٫۵ قسمت و بخش کاهش یافته و همچنین به رقم ۳ هزار و همچنین ۴۴۸ تومان رسیده می باشد.

photo_2016-05-01_15-17-25

پلی استایرن ها ارزان شدند در تاریخ ۱ May 2016 | 3:38 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در منطقه‌ویژه ماهشهر طی یکماه قبل

اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در منطقه‌ویژه ماهشهر طی یکماه قبل |اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در ...