خانه » نفت » بالاترین فاصله قیمتی پی او همچنین سی اتیلنی و همچنین استیلنی

بالاترین فاصله قیمتی پی او همچنین سی اتیلنی و همچنین استیلنی

بالاترین فاصله قیمتی پی او همچنین سی اتیلنی و همچنین استیلنی

|بالاترین فاصله قیمتی پی او همچنین سی اتیلنی و همچنین استیلنی از پتروشیمی|

بالاترین فاصله قیمتی پی او همچنین سی اتیلنی و همچنین استیلنی

پتروتحلیل- تفاوت نرخ پی او همچنین سی اتیلنی و همچنین پی او همچنین سی استیلنی به بالاترین مقدار و اندازه و میزان در سه ماه قبل رسیده می باشد.

به به گفته «پتروتحلیل»، هفته قبل در چین همزمان با آنکه فروشندگان نرخ های پی او همچنین سی استیلن پایه خود را به مقدار و اندازه و میزان قابل رقابتی کاهش دادند و همچنین در حالی که نرخ پی او همچنین سی اتیلن پایه از طرف صنایع بالادستی همچنان تقویت می می شود تفاوت نرخ بین پی او همچنین سی اتیلن پایه و همچنین پی او همچنین سی استیلن پایه افزایش یافته می باشد.

براساس اطلاعات CHEMORBIS  فاصله بین نرخ های پی او همچنین سی اتیلن پایه و همچنین پی او همچنین سی استیلن پایه به مقدار و اندازه و میزان ۴۴ دلار در هر تن در مقایسه با پایان ماه مارس افزایش داشته می باشد و همچنین در حال حاضر به ۹۳ دلار در هر تن که بالاترین مقدار و اندازه و میزان خود از پایان ماه ژانویه به تا حال می باشد، رسیده می باشد.

منبعی وابسته به یک تولیدکنندۀ پی او همچنین سی اتیلن پایه اعلام کرده می باشد: «به دلیل بالا ماندن نرخ ها در بازارهای صنایع بالادستی نرخ ها در بازار پی او همچنین سی در آن هفته تغییر چندانی نداشته می باشد. با آن وجود ما حاضر به مذاکره بر سر نرخ های پیشنهادی فعلی خود هستیم». یک تاجر مستقر در شانگهای به گفته کرده می باشد نرخ پی او همچنین سی اتیلن پایه در هفته قبل ثابت بود و همچنین اضافه کرده می باشد: «مقدار و اندازه و میزان تقاضا به خصوص از طرف خریداران ثابت پی او همچنین سی پایین بوده می باشد.»

همچنین نمایشگاه CHINAPLAS نیز بر بازار تأثیر گذاشته می باشد زیرا بسیاری از معامله کنندگان میز کسب و کار خود را به منظور شرکت در آن نمایشگاه ترک کردند. در بازار واردات نرخ ها بین ۸۲۰ تا ۸۳۰ دلار در هر تن به صورت (CFR) اعلام شده اند. اکثرا و بیشتر فروشندگان بعد از اعلام افزایش نرخ های ماه می از طرف یک شرکت پهناور و بزرگ تایوانی نرخ های قراردادهای پی او همچنین سی خود جهت آن ماه را با روندی افزایشی به پایان رساندند. از آنجا که معامله کنندگان منتظر گرفتن پیشنهادات جدید جهت ماه جوئن میباشند و همچنین از اینرو به حاشیه رفته اند، انجام معاملات در پایان هفته قبل خیلی زیاد کم بود.

به گفته بعضی معامله کنندگان سهم تخصیص یافته به چین در ماه جوئن ممکن می باشد محدود شده باشد زیرا انتظار می رود اکثرا و بیشتر تولیدکنندگان امریکایی در پی انفجار تاسیسات PMV PAJARITOS  مکزیک در هفته قبل سهمیه خود را کاهش دهند. بعلاوه بعضی کارخانجات تولید وینیل کلراید جهت تعمیرات بین ماه می تا ژوئن تعطیل خواهند شد که آن موضوع در بعدی نزدیک احتمال بالا رفتن نرخ ها را تقویت می کند.

از طرف دیگر بعضی معامله کنندگان استدلال میکنند به دلیل پایان فصل افزایش تقاضا در اسیا و همچنین فرارسیدن فصل بارندگی در هند نرخ های پی او همچنین سی در آسیا به آخر خود نزدیک شده اند. به گفته انها تقاضای کم از طرف مشتریان ثابت پی او همچنین سی در کوتاه مدت باعث ساخته یا ایجاد تغییراتی در جو آن بازار خواهد شد.

بالاترین فاصله قیمتی پی او همچنین سی اتیلنی و همچنین استیلنی در تاریخ ۶ May 2016 | 6:10 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران |نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران از ...