خانه » بورس انرژی » تاثیر منفی پالایشی و همچنین پتروشیمی بر شاخص کل

تاثیر منفی پالایشی و همچنین پتروشیمی بر شاخص کل

تاثیر منفی پالایشی و همچنین پتروشیمی بر شاخص کل

|تاثیر منفی پالایشی و همچنین پتروشیمی بر شاخص کل از پتروشیمی|

تاثیر منفی پالایشی و همچنین پتروشیمی بر شاخص کل

پتروتحلیل- امروز شاخص کل بورس تهران ۲۴۰ واحد دیگر منفی شد تا به رقم ۷۸ هزار و همچنین ۴۴ واحد برسد. همچنین در بازار فرابورس آیفکس نیز نزدیک به ۲ واحد ارزش خود را از دست داد و همچنین ۷۹۸ واحد شد.

به به گفته «پتروتحلیل»، در معاملات امروز سهام تیم پتروشیمی و همچنین پالایشی بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بازارها گذاشتند. بر آن اساس، شبندر و همچنین شپنا که بیشترین تاثیر منفی در بازار بورس را رقم زدند، خود نیز ۲٫۶ قسمت و بخش کاهش نرخ را تجربه کردند.

همچنین شبریز، شتران و همچنین شاوان نیز در دامنه منفی معامله شدند. در آن تیم شراز نیز نزدیک به ۴ قسمت و بخش افت کرد. از سویی دیگر سرمایه گذاری صنعت نفت که از ابتدا معاملات مثبتی را به دیدن کردن و نمایش گذاشت امروز با رشد ۱٫۷ درصدی همراه شد. ولی باید توجه داشت در میان پتروشیمی ها امروز زاگرس با افت ۳ درصدی بیشترین تاثیر منفی را بر بازار فرابورس برجا گذاشت.

نماد فارس با معامله ۲۸۸ هزار سهم ۳۳ واحد تاثیر منفی بر بازار بورس گذاشت. از سویی دیگر سرمایه گذاری پتروشیمی و همچنین پتروشیمی آبادان با رشد قیمتی همراه شدند. پتروشیمی خراسان که امروز با کاهش ۱٫۳ درصدی همراه بود در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ماه سال شمسی جاری مجمع عمومی سالیانه خود را برگزار می کند.

تاثیر منفی پالایشی و همچنین پتروشیمی بر شاخص کل در تاریخ ۳ May 2016 | 5:33 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

پالایشی ها منفی شدند

پالایشی ها منفی شدند |پالایشی ها منفی شدند از پتروشیمی| پتروتحلیل-در پایان معاملات امروز شاخص ...