خانه » نفت » پلی اتیلن های سبک و همچنین سنگین گران شدند

پلی اتیلن های سبک و همچنین سنگین گران شدند

پلی اتیلن های سبک و همچنین سنگین گران شدند

|پلی اتیلن های سبک و همچنین سنگین گران شدند از پتروشیمی|

پلی اتیلن های سبک و همچنین سنگین گران شدند

پتروتحلیل- نرخ پلی اتیلن ها در تاریخ ۶ می در منطقه جی سی سی و همچنین خاورمیانه با افزایش و همچنین در هندوستان و همچنین پاکستان با کاهش روبه رو شدند.

به نقل از «پتروتحلیل»، نرخ پلی اتیلن سبک فیلم دیدنی و جذاب در منطقه جی سی سی در آن تاریخ در محدوده ۱۲۱۰ تا ۱۲۴۰ دلار در هر تن سی اف آر اعلام شده که نسبت به هفته قبل ۱۰ دلار رشد داشته می باشد.

همچنین نرخ آن کالا در خاورمیانه در محدوده ۱۲۰۰ تا ۱۲۲۰ دلار در هر تن سی اف آر نقل از شده که ۲۰ دلار نسبت به هفته قبل گران شده می باشد. در پاکستان و همچنین هندوستان نیز نرخ آن کالا با ۲۰ دلارکاهش به ترتیب به رقم  ۱۲۰۰ تا ۱۲۲۰ و همچنین ۱۲۰۰ تا ۱۲۳۰ در هر تن سی اف آر رسید.

در همین حال نرخ پلی اتیلن سنگین فیلم دیدنی و جذاب در تاریخ ۶ می در منطقه جی سی سی در محدوده ۱۱۸۰ تا ۱۲۰۰ دلار در هر تن سی اف آر نقل از شده که نسبت به هفته قبل ۳۰ دلار گران شده می باشد. نرخ پلی اتیلن سنگین فیلم دیدنی و جذاب در خاورمیانه نیز با ۳۰ دلار افزایش به رقم  ۱۱۷۰ تا ۱۲۰۰ دلار در هر تن سی اف آر رسیده می باشد. ولی باید توجه داشت در پاکستان و همچنین هندوستان نرخ آن کالا با ۲۰ دلار کاهش روبه رو شد، به طوری که در پاکستان و همچنین هندوستان به رقم ۱۲۰۰ تا ۱۲۲۰ در هر تن سی اف آر رسید.

در آن تاریخ نرخ پلی اتیلن سنگین بادی نیز در منطقه جی سی سی با ۲۰ دلار افزایش در محدوده ۱۲۰۰ تا ۱۲۲۰ دلار در هر تن سی اف آر قرار گرفت. در خاورمیانه هم نرخ پلی اتیلن سنگین بادی ۱۱۹۰ تا ۱۲۱۰ دلار در هر تن سی اف آر اعلام شده که نسبت به هفته قبل ۳۰ دلار گران شده می باشد. ولی باید توجه داشت نرخ پلی اتیلن سنگین بادی در هندوستان و همچنین پاکستان با افت ۲۰ دلاری در محدوده ۱۲۱۰ تا ۱۲۳۰ و همچنین ۱۲۰۰ تا ۱۲۳۰ دلار درهر تن سی اف آر نقل از شده می باشد.

همچنین در آن تاریخ نرخ پلی اتیلن سنگین تزریقی در هندوستان با افت ۲۰ دلاری مواجه شد و همچنین به رقم ۱۲۰۰ تا ۱۲۲۰ دلار هر تن سی اف آر رسید.

نرخ پلی اتیلن سبک خطی در تاریخ ۶ می در منطقه جی سی سی با افت روبه رو شد، به طوری که با ۱۰ دلار کاهش به رقم ۱۱۸۰ تا ۱۲۱۰ دلار در هر تن سی اف آر رسید، ولی باید توجه داشت در خاورمیانه نرخ آن کالا روندی افزایشی داشت، به طوری که با ۲۰ دلار افزایش به محدوده ۱۱۹۰ تا ۱۲۰۰ دلار در هر تن سی اف آر رسید.

نرخ پلی اتیلن سبک خطی در پاکستان روندی کاهشی داشت، ولی باید توجه داشت در هندوستان ثابت ماند، به طوری که در پاکستان با ۱۰ دلار کاهش به ۱۲۱۰ تا ۱۲۳۰ دلار در هر تن سی اف آر رسید، در هندوستان نیز همچنان مانند هفته قبل نرخ آن کالا ۱۲۲۰ تا ۱۲۴۰ دلار در هر تن سی اف آر نقل از شده می باشد.

۶may

پلی اتیلن های سبک و همچنین سنگین گران شدند در تاریخ ۷ May 2016 | 7:15 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران |نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران از ...