خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » اولین کنفرانس قیر و همچنین آسفالت در ایران

اولین کنفرانس قیر و همچنین آسفالت در ایران

اولین کنفرانس قیر و همچنین آسفالت در ایران

|اولین کنفرانس قیر و همچنین آسفالت در ایران از پتروشیمی|

اولین کنفرانس قیر و همچنین آسفالت در ایران

پتروتحلیل- کنفرانس بین المللی قیر موسسه آرگوس جهت اولین بار روز قبل در تهران با حضور نمایندگان کشورهای فعال در حوزه تولید قیر آغاز شد.

به به گفته «پتروتحلیل»، کنفرانس قیر و همچنین آسفالت آرگوس با همکاری اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفتی و همچنین شرکت های پهناور و بزرگ و همچنین فعال در آن حوزه روز قبل در محل هتل اسپیناس آغاز به کار کرد.

اولین کنفرانس قیر و همچنین آسفالت ایران ذی نفعان، تاجران و همچنین مصرف کنندگان نهایی را در صنعت قیر در سطح بین المللی و همچنین منطقه ای گردهم آورده می باشد و همچنین به دنبال افزایش درک از روندهای فعلی آن بازار و همچنین ساخته یا ایجاد روابط تجاری می باشد. تمرکز آن همایش بر چالش های کلیدی و همچنین نیازهای آن صنعت طبق تحقیقات دقیقی بوده می باشد که آرگوس و همچنین ذی نفعان آن صنعت صورت داده اند.
در آن کنفرانس موضوعاتی پوشش داده می شوند که ذی نفعان آن صنعت بر اساس بالا بردن تجارت، افزایش بهره وری و همچنین پیش بینی تحولات حیاتی اولویت بندی کرده اند. کارشناسان جهانی در مورد موارد مطالعاتی صحبت کرده، سخنرانی هایی انجام می دهند و همچنین در جلسات به بحث و همچنین گفتگو می نشینند.

همچنین روز قبل جلسه ای در خصوص روندها، صادرات و همچنین واردات بازار قیر هم برگزار شد.
مهمترین سخنرانان آن همایش آیبرک اوزکان، مدیر اتحادیه آسفالت اروپا، مدیر ASMUD، ترکیه محمد فتحی، مدیر کل، شرکت سام انرژی، ایران ژوکو مورجانتو، مدیر کل، اتحادیه جاده سازی اندونزی، اندونزی خواهند بود.

 

اولین کنفرانس قیر و همچنین آسفالت در ایران در تاریخ ۹ May 2016 | 3:45 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

_3044

ایران با هشت بانک مدرن دنیا به مذاکره نشست

ایران با هشت بانک مدرن دنیا به مذاکره نشست هشت بانك و مؤسسه مالی خارجی ...