خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » کارگران اخراجی شیمی بافت در بلاتکلیفی

کارگران اخراجی شیمی بافت در بلاتکلیفی

کارگران اخراجی شیمی بافت در بلاتکلیفی

|کارگران اخراجی شیمی بافت در بلاتکلیفی از پتروشیمی|

وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی – ikiair.ir: تعدادی از کارگران اخراجی شرکت شیمی بافت، مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی از منزل و خانه کارگر خوزستان تقاضای رسیدگی به مطالباتشان را کردند.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار ایلنا از خوزستان، در آستانه ی آغاز سال شمسی ۹۵، شرکت شیمی بافت به بهانه ی تعدیل نیرو، تعدادی از کارگران خود را اخراج کرد.

بعضی از آن کارگران به ایلنا گفتند: در بین ما حتی اشخاص با سابقه تا حدود ۱۰ سال شمسی هم وجود دارد، ولی به صورت ناگهانی و همچنین با تغییر مدیریت آن شرکت، شب عید به ما گفتند که اخراج هستید.

ما به اداره کار منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی رفت و آمد و مراجعه کردیم، ولی از سوی آن هم اداره، هیچگونه امید برگشت به کار به ما داده نشد و همچنین نوع برخورد آنان به گونه ای بود که نا امیدانه، ناچار شدیم از مسئولین منزل و خانه کارگر خوزستان تقاضا کنیم تا به مشکل ما رسیدگی نمایند.

مطیری، ریاست اداره کار منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در آن خصوص گفت: آن کارگران هیچگونه شکایتی به ما ارائه نداده اند و همچنین تنها خواسته اند که موضوع را پیگیری نمائیم، بنده هم هرچه سعی کردم که با «اسلامی» مدیرعامل جدید شیمی بافت تماس بگیرم، به بهانه های متنوع و گوناگون و مختلف ، توسط دفتر او همچنین آن ارتباط داده نشد.

وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

کارگران اخراجی شیمی بافت در بلاتکلیفی در تاریخ ۱۰ May 2016 | 7:03 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تعامل فولاد اکسین با شرکتهای پهناور و بزرگ فولادی کشور و همچنین استان

تعامل فولاد اکسین با شرکتهای پهناور و بزرگ فولادی کشور و همچنین استان |تعامل فولاد ...