خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » قراردادهای نفتی جدید ایران تا ماه جولای آماده می می شود

قراردادهای نفتی جدید ایران تا ماه جولای آماده می می شود

قراردادهای نفتی جدید ایران تا ماه جولای آماده می می شود

|قراردادهای نفتی جدید ایران تا ماه جولای آماده می می شود از پتروشیمی|

قراردادهای نفتی جدید ایران تا ماه جولای آماده می می شود

پتروتحلیل- به نقل از رسانه های محلی قراردادهای جدید گاز و همچنین نفت ایران با شرکت های نفتی بین المللی از ماه جولای به اجرا در خواهند آمد. رکن الدین جوادی دست یار وزیر نفت گفته می باشد که آن هم ها نیت و اراده دارند مناقصه های نفتی را در ماه جولای اعلام کنند.

به نقل از «پتروتحلیل»، آن قراردادهای جدید گاز و همچنین نفت به سیستم خرید متقابل که از سفارش ذخایر یا گرفتن سهم شامل حق اقتصادی و مالی در شرکت های ایرانی از طرف شرکت های خارجی ممانعت می کرد، پایان می دهد. تحلیل گران اظهار کرده اند که ایران جهت جذب سرمایه گذاران خارجی به منظور جبران زمان های از دست رفته در دوران تحریم در تلاشند تا فرصت های ممتاز بیشتری را ساخته یا ایجاد کنند.

اکثر تحریم های ایران در ماه ژانویه و همچنین در پی توافق هسته ای ایران با ۶ اقتدار و قدرت پهناور و بزرگ شامل ایالات متحده، فرانسه، بریتانیا، چین، روسیه و همچنین آلمان لغو شدند. از زمان برداشته شدن تحریم ها ایران به تدریج تولید خود را جهت بازیابی سهم خود از بازار افزایش داده می باشد.

مقامات ایرانی پیش بینی می کنند تولید نفت آن کشور تا ۲۰ ژوئن به مقدار و اندازه و میزان پیش از تحریم ها برسد. جوادی اظهار کرده می باشد که ایران بعد از افزایش تولید نفتش به مقدار و اندازه و میزان پیش از تحریم ها می تواند به در گفتگوهای اوپک در مورد طرح فریز تولید نفت ملحق می شود و همچنین با آن علامت را داده که ایران تمایل بیشتری جهت همکاری با دیگر افراد اوپک در مورد طرح فریز تولید نفت در جلسه بعدی آن کارتل که در تاریخ ۲ ژوئن در وین برگزار می می شود، دارد.

قراردادهای نفتی جدید ایران تا ماه جولای آماده می می شود در تاریخ ۱۰ May 2016 | 1:59 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در منطقه‌ویژه ماهشهر طی یکماه قبل

اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در منطقه‌ویژه ماهشهر طی یکماه قبل |اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در ...