خانه » نفت » SABIC به دنبال متنوع کردن خوراک پتروشیمی ها می باشد

SABIC به دنبال متنوع کردن خوراک پتروشیمی ها می باشد

SABIC به دنبال متنوع کردن خوراک پتروشیمی ها می باشد

|SABIC به دنبال متنوع کردن خوراک پتروشیمی ها می باشد از پتروشیمی|

SABIC به دنبال متنوع کردن خوراک پتروشیمی ها می باشد

پتروتحلیل- به به گفته رسانه های محلی، شرکت SABIC عربستان سعودی به دنبال متنوع ساختن خوراک پتروشیمی های خود بوده و همچنین گزینه های مختلفی را شامل، گاز شل در ایالات متحده، تکنولوژی های ذغال به اولفین در چین و همچنین تکنولوژی نفت به مواد شیمیایی در تأسیسات عربستان را در نظر دارد.

به به گفته «پتروتحلیل»، حکومت سعودی اخیرا نرخ های اتان را ۱/۷۵دلار در هر میلیون BTU و همچنین متان را ۱/۲۵ دلار در هر میلیون BTU افزایش داده و همچنین نرخ های گاز در عربستان سعودی را به رقم های موجود در ایالات متحده نزدیک کرده می باشد. پیش از آن عربستان سعودی نرخ های ثابتی را جهت گاز خوراک پتروشیمی ها با رقم ۰/۷۵ دلار در هر میلیون BTU قرار داده بود ولی باید توجه داشت در حال حاضر به سبب کاهش دخل و درآمد آن کشور به دلیل سقوط نرخ های نفت، کمک های اقتصادی و مالی در آن باره را محدود کرده می باشد.

آن شرکت پیش از آن اعلام کرده بود که عرضه کم گاز اتان در عربستان سعودی فرصت ها جهت رشد داخلی را محدود کرده می باشد و همچنین آن هم ها را مجبور ساخته تا به دنبال فرصت های سرمایه گذاری خارجی باشند. شرکت SABIC قراردادی را به امضا درآورده که طبق آن هم جهت کارخانه پتروشیمی Teesside در انگستان از ایالات متحده گاز شل وارد می کند.

SABIC به دنبال متنوع کردن خوراک پتروشیمی ها می باشد در تاریخ ۱۱ May 2016 | 6:10 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران |نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران از ...