خانه » نفت » ۹۰ قسمت و بخش تاسیسات نفتی مک موری سالم می باشد

۹۰ قسمت و بخش تاسیسات نفتی مک موری سالم می باشد

۹۰ قسمت و بخش تاسیسات نفتی مک موری سالم می باشد

|۹۰ قسمت و بخش تاسیسات نفتی مک موری سالم می باشد از پتروشیمی|

۹۰ قسمت و بخش تاسیسات نفتی مک موری سالم می باشد

پتروتحلیل- نفت خام آمریکا امروز در بازارهای جهانی با کاهشی ۱۰ سنتی ۴۳٫۳۴ دلار نرخ‌گذاری شد.

منابع کانادایی در اولین اظهارنظر اجمالی خود نسبت به آتش‌سوزی عظیم فورت مک موری، شهرستان نفت خیز کانادا که باعث کاهش یک میلیون بشکه‌ای تولید و همچنین عرضه هر روز خدا نفت خام آن کشور شد، اعلام کردند که ۹۰ قسمت و بخش تاسیسات آن منطقه نفتی سالم باقی مانده می باشد.

علی رغم اوضاع رو به بهبود در کانادا، تولیدکنندگان انتظار کاهش تولید جهت چندین هفته را تا زمان بازرسی کامل خطوط لوله نزدیک به محل آتش‌سوزی دارند، در عین حال منطقه آسیب دیده برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تولید خود را تا زمان بازگشت کارکنان به آن منطقه تعطیل می کند.

به نوشته رویترز، کاهش عرضه نفت خام در کانادا و همچنین سایر کشورهای جهان که تا کنون حدود دو میلیون بشکه از تولید را از ابتدای سال شمسی جاری میلادی کاهش داده می باشد، در واقع به روش تدریجی در حال جبران اشباعی می باشد که از سال شمسی ۲۰۱۴ در بازار نفت اتفاق افتاده و همچنین نرخ‌های جهانی نفت را تا ۷۰ قسمت و بخش کاهش داد.

بانک بین المللی گلد من ساچز امریکا نیز انتظار کاهشی معادل ۶۵۰ هزار بشکه در روز را در تولید نفت خام آمریکا دارد.

تحقیقات BMI نشان می‌دهد تولید نفت خام در آسیا نیز درحال کاهش می باشد: ما پیش بینی می کنیم که تولید نفت خام در بین تولیدکنندگان پهناور و بزرگ به ویژه چین، هند، مالزی و همچنین اندونزی در سال شمسی ۲۰۱۶ به مقدار و اندازه و میزان ۴٫۹ قسمت و بخش کاهش پیدا کند که آن امر در پس نتیجه آن می شود که نرخ پایین نفت خام و همچنین کاهش سرمایه‌گذاری‌های بالادستی خواهد بود.

به همچنین و علاوه اختلالاتی که در کانادا به وجود آمده می باشد انتظار می‌رود در نهایت امسال هر روز خدا دو میلیون بشکه تولید نفت خام کاهش پیدا کند.

۹۰ قسمت و بخش تاسیسات نفتی مک موری سالم می باشد در تاریخ ۱۰ May 2016 | 2:19 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران |نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران از ...