خانه » مقالات » شیوه کسب درآمد به صورت آنلاین

شیوه کسب درآمد به صورت آنلاین

۱- عبارت را بیابید


کسب درآمد اینترنتی

درآمد,راهنمای کسب درآمد میلیونی,کسب و کار اینترنتی,کسب درآمد اینترنتی,درآمد اینترنتی,کسب درآمد از اینترنت,کسب درآمد,زپو

جریان این جمله به ملاقات «کلار بوث لوس»، روزنامه نگار سابق کنگره آمریکا، با رئیس جمهور «جان اف کنی» بازمی گردد. وی در این ملاقات به رئیس جمهور گفته بود: «مرد بزرگ، در یک عبارت است.» منظور وی این بوده است که داستان یک فرد موفق بایستی در یک عبارت خلاصه شود. چنانچه شما بتوانید پیام خود را به صورت عبارت به تمام منتقل بکنید ، بقیه قادر خواهند بود در شعار شما شریک شوند بدین ترتیب پول به سمت شما جاری خواهد شد.

۲- شما خودتان برند خود هستید

خودتان به گونه ایی که کمپانی موفق منحصربه شخص را تبلیغ می بکنید تبلیغ نمایید، چراکه خودتان برند خود هستید. اگر شما خودتان را به بهتر ی تعریف نکنید، معلوم نیست که بقیه بتوانند. امروزه با وجود سرچ در گوگــل ، برندسازی کار دشواری است.

۳- مشکلی را حل بکنید صرفاً خود را در معرض فروش قرار ندهید

خوب یت نهایی از طریق انجام کارهایی که نسبت به آنها تمایل دارید و امیدوارانه به مردم در این فرایند یاری می نماید حاصل می شود. بر حل یک مساله تمرکز بکنید ، مثلاً حل نیاز کارآفرینان به بازاریابی، حل مساله گرسنگی جهان ، یاری به مبارزه با بیکاری یا زیبا سازی محیط پیرامون تان. وقتی که این کارها را انجام دهید، تقریباً هیچ محدودیتی برای کسب درآمد بالقوه شما وجود ندارد.

۴- رزومه کاری تان را دور ریخته خود را به شیوه بصری نشان دهید

تقریباً نیمی از کارآفرینان تنها ۶ ثانیه را صرف نقد رزومه کاری افراد می نمایند، درحالیکه بالغ بر ۱٫۱ میلیارد نفر در جهان حداقل ۱۷ دقیقه در روز را در فیسبوک می گذرانند. پس قدرت برقراری ارتباط و قدرت تصاویر امروزه بیش از قبل تاثیرگذار است. نمونه های کارتان در پروفایل و وب وب سایت را به صورت بصری نمایش دهید.

۵- بر تعریف موفق یت تمرکز بکنید

فقط شما می توانید معنای موفق یت را برای تعریف بکنید . افراد خیلی زیاد ی با مشاغل درآمد خوب وجود دارند، اما همواره شاد شادمان نیستند. افرادی هم وجود دارند که برای دنبال کردن خواسته ها و آرزوهایشان، کار پردرآمدشان را رها کرده و به پول کمتر رضایت داده اند. پس جهت کسب درآمد از استعدادتان، باید بر استعداد خودتان تمرکز نمایید و بعد از آن می توانید بهترین زندگی را برای رقم بزنید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

چگونه تکنولوژی در دوره رکود به کمک بازار املاک ایران آمد

چگونه تکنولوژی در دوره رکود به کمک بازار املاک ایران آمد همان‌طور که بار‌ها در ...