خانه » مقالات » ثروتمندها چطور پس انداز می کنند؟

ثروتمندها چطور پس انداز می کنند؟

هیچ کس نیست که رفیق نداشته باشد پول داشته باشد اما اگر بعضی در شگفت هستید که چگونه افراد پولدار و خوب آن تمام پول دارند.در زیر به نکاتی اشاره شده است که دلیل پول بیشتر داشتن
۱٫مراقب نرخ های کوچک باشید


فروشگاه ساز آنلاین

درآمد,راهنمای کسب درآمد میلیونی,کسب و کار اینترنتی,کسب درآمد اینترنتی,درآمد اینترنتی,کسب درآمد از اینترنت,کسب درآمد,زپو

تمام ما مراقب سرمایه گذاری های بزرگ خریدهای عظیم هستیم ولی هزینه های کوچک را با بی دقتی و بی مبالاتی می پردازیم اما این نرخ های کوچک می توانند به کوهی بزرگ تبدیل شوند.
همانگونه که اقتصاددان به درستی گفته: دنبال هر راهی جهت رفع نرخ های کوچک خود باشید؛ در نهایت به عدد قابل تذکر ی می رسید.

۲٫روی آینده متمرکز شوید
خیلی آسان است که پول خود را صرف چیزهایی کنیم که رفیق داریم ولی در انتها روز می بینید که تمام پولی را که کسب کرده اید خرج شده ارزش ی ندارد که درآمد شما چقدر بوده است. به جای رضایت در لحظه، تمرکز را روی آینده برگردانید.شما می توانید در جوانی، بی پول باشید؛ ولی نمی توانید پیری را با بی پولی سر بکنید . (تنیسی ویلیامز)
۳٫ برای تاثیر گذاشتن روی دیگران ، چیزهای غیرضروری نخرید
هر چند تمام ما رفیق داریم که بازخورد بهتر ی از دوست ها و آشنایان در مورد چیزهایی که داریم، دریافت کنیم اما بایستی جهت حد مرزی بگذاریم. شما می بایست چیزهایی را بخرید که نیاز دارید فقط چیزهایی را نخرید که بتوانند دیگران را تحت تاثیر قرار دهند. در غیر اینصورت آشمان هم مرزی جهت خریدهایتان نخواهد بود.
متوقف بکنید خرید چیزهایی را که نیاز ندارید و تنها به خاطر تاثیر گذاشتن روی افرادی است که حتی رفیق شان ندارید. (سوز اورمن)
۴٫ چیزها را در تقسیم بندی سفید و سیاه قرار دهید
در جهان ی امروز بسياري مخارج وجود دارند که چنانچه پروگرام ریزی نکنید پول را بودجه بندی نکنید، در انتها هیچ پس اندازی جهت تان باقی نمی ماند. مخارج داخلی خارجی. افراد ثروتمند می دانند که پول از کجا وارد می شود از کجا بیرون می رود.یک صفحه اکسل می تواند در این زمینه کمک بهتر ی جهت تان باشد.
بودجه بندی می گوید که پول تان کجا برود، به جای اینکه متعجب شوید کجا رفته است. (جان سی. مکسول)
۵٫سختکوش باشید
برخلاف گفته عوام که افراد ثروتمند تنها تفریح می کنند و از زندگی شان لذت می برند، واقعیت این است که آنها بیشتر سال های مفید عمرشان را زیاد سخت تر از افراد معمولی کار می کنند. پس سعی بکنید درآمد خود را بیشتر شدن دهید و وقتی افزایش یافت، بخش بزرگی از آن را حتی بیش از پیش، پس انداز بکنید .
من کسب و کار را رفیق دارم و حقیقت این است که من بیش از آنچه که خرج می کنم، پس انداز می کنم. سرمایه گذاری می کنم. برای آینده پروگرام ریزی می کنم. من چشـم ان تیزبینی برای شناسایی موقعیت ها دارم بیش از توقع افراد دیگر سخت کار می کنم. (تام هنکس)
۶٫ بخش بزرگی از درآمد را پس انداز بکنید
باز ما فکر می کنیم که افراد ثروتمند ولخرجی می کنند پول را جهت چیزهای مختلف خرج می کنند. خیر اینگونه نیست. به همین است که آنها ثروتمند باقی می مانند.آنها همواره بخشی از درآمد را پس انداز می کنند؛ پس بخش بزرگی از آنچه را کسب می بکنید ، پس انداز بکنید . این کار تضمین می نماید که هیچ گاه بی پول نخواهید ماند.
یک – سوم را پس انداز بکنید ، با – سوم زندگی بکنید و یک – سوم را خرج بکنید .» (یک اقتصاددان)
۷٫ پس انداز را به طور معقول سرمایه گذاری بکنید
ما اکثرا مقادیر کم را نادیده می گیریم اما همان مقادیر کوچک می توانند روی انباشته تبدیل به انبوهی قابل تذکر شوند. چنانچه بیشتر دارید، حتی خوبتر است. به منظور بیشتر کردن پول خود، چنانچه آن را در جای درست سرمایه گذاری بکنید ، خود از نتیجه آن شگفت زده خواهید شد.
یک مبلغی اینجا، یک مبلغی آنجا، که جزو سود است، روی انباشته می شوند و بدین طریق نتیجه مورد نظر به دست خواهد آمد. ممکن است برای اجرای این مسئله مالی نیاز به راهنمای باشد ولی وقتی که به کار رفت، درخواهید یافت که در پس انداز معقول، نسبت به خرج کردن نامعقول، رضایت وجود دارد. (پی. تی. براون)
۸ .فرمول میلیونر را آزمایش بکنید
روش فکری شخص معمولی این است که بعد از روبرو شدن با مخارج ضروری، پس انداز کردن را شروع می نماید .شیوه یک شخص ثروتمند برعکس جالب است؛ ما رفیق داریم که نام آن را فرمول میلیونر بگذاریم.
شیوه کار چنین است: وقتی که حقوق تان را دریافت کردید، درصدی از آن را جهت بازگرداندن به جامعه عفو کنار بگذارید و همين طور درصدی را جهت سرمایه گذاری برای اهداف مالی خود ذخیره بکنید . فقط آن میزان ی را که باقی می ماند خرج بکنید .
آنچه را که بعد از خرج کردن باقی می ماند، پس انداز نکنید بلکه آنچه را که بعد از پس انداز باقی می ماند، خرج بکنید . (وارن بافت)
۹٫ منافذ را ببندید
افراد ثروتمند هیچ گاه جهت هیچ نرخ غیرضروری پولی نمی پردازند. آنها خیلی مراقب قیمت ها و تعرفه هایی هستند که می توانند از آنها اجتناب کنند. مراقب مخارج کوچک باشید؛ یک منفذ کوچک باعث غرق شدن یک کشتی می شود. (بنجامین فرانکلین)
در زندگی خود از این نکات ساده عملی پیروی بکنید قادر خواهید بود که فرق را ببینید. با شادی پس انداز بکنید .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

چگونه تکنولوژی در دوره رکود به کمک بازار املاک ایران آمد

چگونه تکنولوژی در دوره رکود به کمک بازار املاک ایران آمد همان‌طور که بار‌ها در ...