خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » اروه پریل و همچنین گرانول ارزان شد

اروه پریل و همچنین گرانول ارزان شد

اروه پریل و همچنین گرانول ارزان شد

|اروه پریل و همچنین گرانول ارزان شد از پتروشیمی|

اروه پریل و همچنین گرانول ارزان شد

پتروتحلیل- دی اتانول آمین، اورتوزایلین، دی اتیل هگزانول و همچنین SBR1502 نسبت به دو هفته قبل با افزایش نرخ روبه رو شدند، به طوری که دی اتانول آمین در صدر افزایش نرخ ها قرار دارد، آن کالا ۱۹۵ تومان نسبت به دو هفته قبل گران شده می باشد. اورتوزایلین ۴۴ ، دی اتیل هگزانول ۱۸ و همچنین SBR1712 نیز ۳۳ تومان نسبت به دو هفته قبل گران شده اند.

به به گفته «پتروتحلیل»، البته تعداد بیشتری از محصولات شیمیایی نسبت به دو هفته قبل روندی نزولی داشتند، بیشترین کاهش نرخ نسبت به دو هفته قبل متعلق به دی اتیلن گلایکول با ۵٫۵ قسمت و بخش می باشد. آن کالا از رقم یک هزار و همچنین ۷۶۷ به یک هزار و همچنین ۶۷۰ تومان رسیده می باشد.

در همین حال آروماتیک سنگین، منواتیلن گلایکول، متانول، استایرن منومر و همچنین اسیدترفتالیک نیز روندی نزولی داشته اند و همچنین از ۲ تا ۴٫۹ قسمت و بخش نسبت به دو هفته قبل ارزان شدند. متانول ۱۸ تومان افت نرخ داشت.

در همین حال کمترین افت نرخ نسبت به دو هفته قبل متعلق به ایزوبوتانول، کریستال ملامین و همچنین SBR1712 با ۰٫۳ قسمت و بخش می باشد. نرمال بوتانول و همچنین سودکاستیک و همچنین محلول آمونیاک نیز به ترتیب ۰٫۵، ۰٫۶ و همچنین ۰٫۷ قسمت و بخش نسبت به دو هفته قبل افت نرخ داشتند، به طوری که سودکاستیک از رقم ۴۰۱ به ۳۹۸ تومان رسید. محلول آمونیاک نیز از ۲۲۲ به ۲۲۰ رسید.

در همین حال اوره گرانوله، اوره پریل و همچنین زایلین مخلوط و همچنین اسیداستیک نیز نسبت به دو هفته قبل روندی نزولی داشتند. به طوری که اوره گرانوله ۶ تومان و همچنین اوره پریل ۱۰ تومان نسبت به دو هفته قبل ارزان شدند.

منومر وینیل استات نیز با توجه به آنکه ماهانه نرخ گذاری می می شود همچنان با نرخ ۲ هزار و همچنین ۷۸۰ تومان اعلام شده می باشد.

نرخ دلار نیز در محاسبه نرخ محصولات شیمیایی با ۹ تومان کاهش به رقم ۳ هزار و همچنین ۴۳۹ تومان رسید.

۲۶٫۱

اروه پریل و همچنین گرانول ارزان شد در تاریخ ۱۵ May 2016 | 5:18 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

هوای چند شهرستان خوزستان آلوده شد/ صنایع متهم اصلی

هوای چند شهرستان خوزستان آلوده شد/ صنایع متهم اصلی |هوای چند شهرستان خوزستان آلوده شد/ ...