خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » پلی پروپیلن ها گران شدند

پلی پروپیلن ها گران شدند

پلی پروپیلن ها گران شدند

|پلی پروپیلن ها گران شدند از پتروشیمی|

پلی پروپیلن ها گران شدند

پتروتحلیل- طبق پیش بینی ها، نرخ اکثر محصولات پلیمری نسبت به دو هفته قبل روندی نزولی داشتند.

به نقل از «پتروتحلیل»، تنها پلیمرهایی که نسبت به دو هفته قبل گران شدند، پلی پروپیلن های شیمیایی، نساجی و همچنین پلی اتیلن سنگین اکستروژن خواهند بود.

یشترین افزایش نرخ نسبت به دو هفته قبل متعلق به پلی پروپیلن های نساجی با ۴٫۴ قسمت و بخش می باشد. پلی پروپیلن های شیمیایی هم ۳٫۷ قسمت و بخش نسبت به دو هفته قبل گران شدند و همچنین از رقم ۳ هزار و همچنین ۷۳۳ تومان به ۳ هزار و همچنین ۸۷۰ تومان رسیدند. پلی اتیلن سنگین اکستروژن هم نسبت به دو هفته قبل ۰٫۲ قسمت و بخش گران شد.

به آن ترتیب بیشترین کاهش نرخ محصولات پلیمری متعلق به پلی اتیلن سنگین تزریقی با ۲٫۸ قسمت و بخش کاهش نسبت به دو هفته قبل می باشد.

پلی اتیلن سبک فیلم دیدنی و جذاب و همچنین سنگین دورانی نیز نسبت به دو هفته قبل ۲ و همچنین ۱٫۹ قسمت و بخش کاهش نرخ داشته اند. پلی استایرن های انبساطی، پلی اتیلن های ترفتالات سوپربرایت و همچنین نساجی هم با افت نسبت به دو هفته قبل روبه رو شدند، به طوری که پلی اتیلن ترفتالات نساجی از نرخ ۲ هزار و همچنین ۸۱۴ تومان به ۲ هزار و همچنین ۷۷۷ تومان رسیدند. پلی اتیلن ترفتالات سوپربرایت نیز از رقم ۲ هزار و همچنین ۹۲۷ تومان به ۲ هزار و همچنین ۸۸۹ تومان رسیدند.

پلی اتیلن های سبک خطی و همچنین پی او همچنین سی ها نیز نسبت به دو هفته قبل روندی کاهشی داشتند و همچنین کمترین افت نرخ ها نیز متعلق به پلی اتیلن های ترفتالات آمورف و همچنین بطری با ۰٫۱ قسمت و بخش می باشد.

در همین حال پلی استایرن های مقاوم و همچنین معمولی هم نسبت به دو هفته قبل با ۰٫۶ قسمت و بخش کاهش روبه رو شدند، پلی استایرن مقاوم از ۴ هزار و همچنین ۳۵۰ تومان به ۴ هزار و همچنین ۳۲۵ تومان رسید. پلی استایرن معمولی هم از ۴ هزار و همچنین ۲۱۲ تومان به ۴ هزار و همچنین ۱۸۸ تومان رسید.

در محاسبه نرخ های پایه نرخ دلار نیز با ۹ تومان کاهش به رقم ۳ هزار و همچنین ۴۳۹ تومان رسید.

۲۶

پلی پروپیلن ها گران شدند در تاریخ ۱۵ May 2016 | 3:35 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

_3044

ایران با هشت بانک مدرن دنیا به مذاکره نشست

ایران با هشت بانک مدرن دنیا به مذاکره نشست هشت بانك و مؤسسه مالی خارجی ...