خانه » نفت » ثبات در بازار لوله های پلی اتیلنی

ثبات در بازار لوله های پلی اتیلنی

ثبات در بازار لوله های پلی اتیلنی

|ثبات در بازار لوله های پلی اتیلنی از پتروشیمی|

ثبات در بازار لوله های پلی اتیلنی

پتروتحلیل- نرخ لوله های پلی اتیلنی در تاریخ  ۱۲ می در منطقه جی سی سی و همچنین هندوستان ثابت ماند، ولی باید توجه داشت در چین و همچنین جنوب شرق آسیا با افت روبه رو شد.

به به گفته «پتروتحلیل»، نرخ پلی اتیلن سنگین پایپ گرید مشکی PE100 در تاریخ ۱۲ می با روندی ثابت ۱۳۰۰ تا ۱۳۳۰ دلار در هر تن سی اف آر و همچنین در منطقه جی سی سی به نقل شده می باشد. در خاورمیانه هم نرخ آن کالا در محدوده ۱۳۲۰ تا ۱۳۵۰ دلار در هر تن سی اف آر به نقل شده که ۲۰ دلار رشد کرده می باشد.

نرخ آن کالا در مدت یاد شده و همچنین در هندوستان نیز ۱۳۰۰ تا ۱۳۳۰ دلار در هر تن سی اف آر اعلام شده می باشد.

در همین حال نرخ پلی اتیلن سنگین پایپ گرید PE80) Natural) نیز در تاریخ ۱۲ می ۱۲۴۰ تا ۱۲۷۰ دلار در هر تن سی اف آر و همچنین در منطقه جی سی سی به نقل شده که نسبت به هفته قبل ثابت مانده می باشد. همچنین نرخ آن کالا در خاورمیانه هم ۱۲۶۰ تا ۱۲۹۰ دلار در هر تن سی اف آر به نقل شده که ۲۰ دلار گران شده می باشد.

همچنین نرخ آن کالا در تاریخ یاد شده و همچنین در هندوستان نیز با روندی ثابت ۱۲۲۵ تا ۱۲۷۰ دلار در هر تن سی اف آر عنوان شده می باشد.

در همین حال نرخ پلی اتیلن سنگین پایپ گرید مشکی (PE80) در تاریخ ۱۲ می ۱۲۹۰ تا ۱۳۲۰ دلار در هر تن سی اف آر در منطقه جی سی سی به نقل شده می باشد. همچنین نرخ آن کالا در خاورمیانه و همچنین هندوستان به ترتیب در محدوده ۱۳۱۰ تا ۱۳۴۰ و همچنین ۱۲۹۰ و همچنین ۱۳۲۰ دلار در هر تن سی اف آر بوده می باشد.

همچنین نرخ پلی اتیلن سنگین پایپ گرید PE100) Natural) در تاریخ یاد شده در منطقه جی سی سی و همچنین خاورمیانه به ترتیب ۱۲۵۰ تا ۱۲۸۰ و همچنین ۱۲۷۰ تا ۱۳۰۰ دلار در هر تن سی اف آر به نقل شده که در منطقه جی سی سی نسبت به هفته قبل دگرگونی و تغییری نداشته، ولی باید توجه داشت در خاورمیانه ۲۰ دلار گران شده می باشد.

نرخ آن کالا در هندوستان نیز در محدوده ۱۲۳۵ تا ۱۲۸۰ دلار در هر تن سی اف آر اعلام شده می باشد.

ولی باید توجه داشت در چین نرخ پلی اتیلن سنگین پایپ گرید مشکی PE100 با ۱۰ دلار کاهش به مرز ۱۲۸۰ تا ۱۳۴۰ دلار در هر تن سی اف آر رسید. در جنوب شرق آسیا نیز نرخ آن کلا ۱۲۸۰ تا ۱۳۳۰ دلار در هر تن سی اف آر اعلام شد که ۱۰ دلار ارزان شده می باشد.

در همین حال نرخ پلی اتیلن سنگین پایپ گرید مشکی (PE80) در چین در محدوده ۱۳۰۰ تا ۱۳۴۰ دلار در هر تن سی اف آر ثابت ماند، در جنوب شرق آسیا نیز نرخ آن کالا ۱۳۲۰ تا ۱۳۷۰ دلار در هر تن سی اف آر بدون تغییر نسبت به هفته قبل ثبت شده می باشد.

نرخ پلی اتیلن سنگین پایپ گرید PE100) Natural) ولی باید توجه داشت در چین ۳۰ دلار ارزان شد و همچنین در محدوده ۱۲۱۰ تا ۱۲۶۵ دلار در هر تن سی اف آر قرار گرفت. در جنوب شرق آسیا نرخ آن کالا ثابت و همچنین ۱۲۴۰ تا ۱۲۶۵ دلار در هر تن سی اف آر اعلام شده می باشد.

همچنین نرخ پلی اتیلن سنگین پایپ گرید PE80) Natural) در چین هم در محدوده ۱۱۵۵ تا ۱۱۷۵ دلار در هر تن سی اف آر ثابت ماند.

لوله

لوله ۱

ثبات در بازار لوله های پلی اتیلنی در تاریخ ۱۶ May 2016 | 3:30 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران |نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران از ...