خانه » نفت » ضعف تقاضای پلی اتیلن ها ادامه دار می می شود؟

ضعف تقاضای پلی اتیلن ها ادامه دار می می شود؟

ضعف تقاضای پلی اتیلن ها ادامه دار می می شود؟

|ضعف تقاضای پلی اتیلن ها ادامه دار می می شود؟ از پتروشیمی|

ضعف تقاضای پلی اتیلن ها ادامه دار می می شود؟

پتروتحلیل- نرخ پلی اتیلن ها در تاریخ ۱۳ می در منطقه جی سی سی، خاورمیانه و همچنین پاکستان ثابت ماندند، ولی باید توجه داشت در هندوستان با کاهش روبه رو شدند.

به نقل از «پتروتحلیل»، نرخ پلی اتیلن سبک فیلم دیدنی و جذاب در منطقه جی سی سی در آن تاریخ در محدوده ۱۲۱۰ تا ۱۲۴۰ دلار در هر تن سی اف آر اعلام شده که نسبت به هفته قبل دگرگونی و تغییری نداشته می باشد.

همچنین نرخ آن کالا در خاورمیانه در محدوده ۱۲۰۰ تا ۱۲۲۰ دلار در هر تن سی اف آر نقل از شده می باشد. در پاکستان هم نرخ آن کالا در محدوده ۱۲۰۰ تا ۱۲۲۰ دلار ثابت ماند، ولی باید توجه داشت در هندوستان با ۴۰ دلار کاهش به رقم  ۱۱۶۰ تا ۱۱۹۰ دلار در هر تن سی اف آر رسید.

در همین حال نرخ پلی اتیلن سنگین فیلم دیدنی و جذاب در تاریخ ۱۳ می در منطقه جی سی سی در محدوده ۱۱۸۰ تا ۱۲۰۰دلار در هر تن سی اف آر ثابت ماند. نرخ پلی اتیلن سنگین فیلم دیدنی و جذاب در خاورمیانه ۱۱۷۰ تا ۱۲۰۰دلار در هر تن سی اف آر  اعلام شده که نسبت به هفته قبل ثابت بوده می باشد. در پاکستان هم نرخ آن کالا در محدوده ۱۲۰۰ تا ۱۲۲۰ دلار در هر تن سی اف آر اعلام شده می باشد، ولی باید توجه داشت در هندوستان نرخ آن کالا با ۳۰ دلار کاهش روبه رو شد، به طوری که به رقم ۱۱۷۰ تا ۱۱۹۰ در هر تن سی اف آر رسید.

در آن تاریخ نرخ پلی اتیلن سنگین بادی نیز در منطقه جی سی سی بدون تغییر در محدوده ۱۲۰۰ تا ۱۲۲۰دلار در هر تن سی اف آر قرار گرفت. در خاورمیانه هم نرخ پلی اتیلن سنگین بادی بدون تغییر ۱۱۹۰ تا ۱۲۱۰ دلار در هر تن سی اف آر اعلام شده می باشد. ولی باید توجه داشت نرخ پلی اتیلن سنگین بادی در هندوستان و همچنین پاکستان به ترتیب با افت ۳۰ و همچنین ۱۰ دلاری روبه رو شد و همچنین در محدوده ۱۱۷۰ تا ۱۱۹۰ و همچنین ۱۲۰۰ تا ۱۲۲۰ دلار در هر تن سی اف آر نقل از قرار گرفت.

همچنین در آن تاریخ نرخ پلی اتیلن سنگین تزریقی در هندوستان با افت ۳۰ دلاری مواجه شد و همچنین به رقم ۱۱۷۰ تا ۱۱۹۰ دلار در هر تن سی اف آر رسید.

نرخ پلی اتیلن سبک خطی فیلم دیدنی و جذاب نیز در تاریخ ۱۳ می در منطقه جی سی سی و همچنین خاورمیانه ثابت ماند، ولی باید توجه داشت در پاکستان و همچنین هندوستان ۱۰ و همچنین ۴۰ دلار افت کرد.

در منطقه جی سی سی نرخ پلی اتیلن سبک خطی در محدوده ۱۱۸۰ تا ۱۲۱۰ ، در خاورمیانه ۱۱۹۰ تا ۱۲۰۰ و همچنین در پاکستان نیز ۱۲۰۰ تا ۱۲۲۰ و همچنین در هندوستان نیز ۱۱۸۰ تا ۱۲۰۰ دلار درهر تن سی اف آر نقل از شده می باشد.

در منطقه جی سی سی و همچنین خاورمیانه بازار پلی اتیلن ها با ثبات روبه رو بوده و همچنین چشم انداز خوشبیانه ای نیز قابل تصور نیست؛ چرا که تقاضا ضعیف می باشد و همچنین ماه رمضان نیز از ابتدای ژوئن آغاز خواهد شد، از آن رو اکثر تامین کنندگان احتمال می دهند در شرایط محتاطانه ای قرار داشته باشند، آن در حالی می باشد که به گفته آنها در صورتی که تقاضا همچنان ضعیف باقی بماند در ماه ژوئن شاهد کاهش نرخ ها نیز خواهیم بود.

pe13may

۱۳may.pe

ضعف تقاضای پلی اتیلن ها ادامه دار می می شود؟ در تاریخ ۱۶ May 2016 | 1:38 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران |نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران از ...