خانه » نفت » بازار بطری ها زیر سایه کاهش نرخ مواد ابتدایی و اولیه

بازار بطری ها زیر سایه کاهش نرخ مواد ابتدایی و اولیه

بازار بطری ها زیر سایه کاهش نرخ مواد ابتدایی و اولیه

|بازار بطری ها زیر سایه کاهش نرخ مواد ابتدایی و اولیه از پتروشیمی|

بازار بطری ها زیر سایه کاهش نرخ مواد ابتدایی و اولیه

پتروتحلیل-نرخ پلی اتیلن ترفتالات گرید بطری در تاریخ ۱۲ می در منطقه جی سی سی با افت روبه رو شد.

به نقل از «پتروتحلیل»، در آن تاریخ نرخ پلی اتیلن ترفتالات گرید بطری در منطقه جی سی سی با ۲۰ دلار افت به رقم ۸۹۰ تا ۹۱۰ دلار در هر تن فوب رسید. در آن منطقه نرخ پلی اتیلن ترفتالات گرید بطری با ۲۰ دلار کاهش به رقم ۹۰۰ تا ۹۴۰ دلار در هر تن سی اف آر رسید.

در همین حال نرخ پلی اتیلن ترفتالات گرید فیبر نیز شمال شرق آسیا در تاریخ ۱۳ می با ۲۵ دلار افت به رقم ۸۳۰ تا ۸۸۰ دلار در هر تن سی اف آر رسید.

در هندوستان نیز نرخ آن کالا ۲۵ دلار ارزان شد و همچنین به ۸۳۰ تا ۸۸۰ دلار در هر تن سی اف آر رسید. در شمال شرق آسیا نرخ پلی اتیلن ترفتالات گرید فیبر با ۲۵ دلار افت ۸۲۰ تا ۸۷۰ دلار در هر تن فوب نقل از شد.

نرخ پلی اتیلن ترفتالات گرید بطری نیز در جنوب کره ۱۰ دلار افت کرد و همچنین به رقم ۹۱۰ تا ۹۴۰ دلار در هر تن فوب رسید. در تایوان نرخ آن کالا ثابت ماند و همچنین ۹۴۰ تا ۹۵۵ دلار در هرتن فوب نقل از شد، ولی باید توجه داشت در چین نرخ پلی اتیلن ترفتالات گرید بطری ۲۰ دلار نسبت به هفته قبل ارزان شد و همچنین به رقم ۸۷۰ تا ۸۸۵ دلار در هر تن فوب رسید.

در جنوب شرق آسیا و همچنین هندوستان نیز نرخ پلی اتیلن ترفتالات گرید بطری به ترتیب با ۱۰ و همچنین ۲۰ کاهش به ۹۴۰ تا ۹۷۵ و همچنین ۹۰۰ تا ۹۱۰ دلار در هرتن فوب رسید.

پلی اتیلن ترفتالات گرید فیلم دیدنی و جذاب نیز در آن تاریخ در شرق آسیا با ۵ دلار کاهش به ۹۲۰ تا ۹۶۰ دلار در هر تن فوب رسید.

کاهش نرخ مواد ابتدایی و اولیه در کنار تمایلات اندک بازار به پلی اتیلن ترفتالات سبب شد تا نرخ آن کالا با کاهش روبه رو می شود، کاهش نرخ اسیدترفتالیک خالص و همچنین منواتیلن گلایکول به همراه کاهش نرخ ها در چین از دلایلی بود که خریداران را به حاشیه راند.

بازار بطری ها زیر سایه کاهش نرخ مواد ابتدایی و اولیه در تاریخ ۱۷ May 2016 | 3:05 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران |نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران از ...