خانه » نفت » تعطیلی کارخانه ها عامل ثبات نرخ پی او همچنین سی در چین

تعطیلی کارخانه ها عامل ثبات نرخ پی او همچنین سی در چین

تعطیلی کارخانه ها عامل ثبات نرخ پی او همچنین سی در چین

|تعطیلی کارخانه ها عامل ثبات نرخ پی او همچنین سی در چین از پتروشیمی|

تعطیلی کارخانه ها عامل ثبات نرخ پی او همچنین سی در چین

پتروتحلیل- در چین نرخ های پی او همچنین سی وارداتی روندی ثابت را در هفته قبل دنبال کردند و همچنین  کاهش تقاضا در پی تعطیلی کارخانه ها در آن منطقه که مانع از کاهش نرخ ها شد، عامل آن پیشامد جدید بود.

به به گفته «پتروتحلیل»،در آن میان، مبادلات کاملا محدود بودند و همچنین اکثر معامله کنندگان در حال حاضر و همچنین در انتظار اعلام نرخ های تولیدکننده پهناور و بزرگ تایوانی در هفته آتی به حاشیه رفته اند. خریداران پی او همچنین سی اظهار داشته اند که آن هم ها پیش بینی می کنند به سبب کاهش تقاضا از طرف هند به خاطر فرارسیدن فصل باران های موسمی و همچنین عرضه بیش از حد نرخ های اعلام شده از طرف آن تولیدکننده تایوانی ثابت خواهند ماند یا شاهد کاهشی متوسط خواهد بود. نرخ های پی او همچنین سی وارداتی به چین به صورت (CFR) در آن هفته ثابت بوده و همچنین بین ۸۲۰ تا ۸۳۰ دلار در هر تن به نقل شده اند.

در بازار داخلی چین، نرخ های پی او همچنین سی غالبا در محاسبات هفتگی بدون تغییر بودند، اگرچه بعضی فروشندگان اعلام کرده اند که به سبب کاهش تقاضا نرخ های خود را به مقدار و اندازه و میزان جزئی کاهش داده اند. یک تولیدکننده اظهار داشته می باشد: «مشتریان ما تمایلی به قبول نرخ های فعلی ما ندارند زیرا معتقدند تولیدکننده پهناور و بزرگ تایوانی به سبب کاهش تقاضا از طرف هند نرخ های پایین تری را اعلام می کند. در حال حاضر اکثر فروشندگان چینی تلاش می کنند محصولاتشان را در بازار صادراتی به فروش برسانند زیرا به نظر می رسد تقاضا در بازار جنوب شرقی آسیا نسبت به بازار داخلی آن کشور بهتر می باشد.

یک تولیدکننده پی او همچنین سی استیلین پایه اضافه کرده می باشد: «بازار داخلی روند کاهشی دارد، ما نرخ های پی او همچنین سی صادراتی خود را به بازار آسیای جنوب شرقی که اوضاع تقاضا در حال حاضر در آنجا مناسب می باشد ثابت نگه داشتیم ولی باید توجه داشت نرخ های محصولات صادراتی خود در دیگر بازارها را تا ۱۰ دلار در هر تن کاهش دادیم. ما احساس می کنیم باتوجه به کاهش تقاضا در هند در پی فرارسیدن فصل باران، تولیدکننده پهناور و بزرگ تایوانی نرخ های محصولات خود جهت ماه ژوئن را در بازارهای آسیایی کاهش خواهد داد.» در آن میان نرخ های پی او همچنین سی استیلن پایه صادراتی چین به صورت (FOB) بین ۷۳۵ تا ۷۴۵ دلار در هر تن به نقل شده می باشد.

تغییرات چشمگیری جهت بازار پی او همچنین سی چین در کوتاه مدت پیش بینی نمی می شود. با آن وجود، معامله کنندگان غالبا تصدیق می کنند باتوجه به کاهش تقاضا در هند به سبب فصل باران های موسمی در هفته آتی تولیدکننده پهناور و بزرگ تایوانی نرخ های خود را بدون تغییر یا با با کاهش اعلام می کند.

تعطیلی کارخانه ها عامل ثبات نرخ پی او همچنین سی در چین در تاریخ ۱۷ May 2016 | 12:09 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران |نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران از ...