خانه » نفت » اختلاف نرخ پلی پروپیلن رافیا و همچنین فیبر به ۱۰۰ دلار رسید

اختلاف نرخ پلی پروپیلن رافیا و همچنین فیبر به ۱۰۰ دلار رسید

اختلاف نرخ پلی پروپیلن رافیا و همچنین فیبر به ۱۰۰ دلار رسید

|اختلاف نرخ پلی پروپیلن رافیا و همچنین فیبر به ۱۰۰ دلار رسید از پتروشیمی|

اختلاف نرخ پلی پروپیلن رافیا و همچنین فیبر به ۱۰۰ دلار رسید

پتروتحلیل- بعد از آغاز روند کاهشی در قسمتهای آخر ماه آوریل نرخ های پلی پروپیلن گرید رافیا وارداتی در ترکیه نسبت به گرید فیبر شاهد کاهش بیشتری بودند.

به به گفته «پتروتحلیل»، طبق داده های ChemObris نرخ پلی پروپیلن وارداتی گرید رافیا بطور متوسط ۴۶ دلار در هر تن کاهش یافته در حالی که در مدت زمان مشابه نرخ پلی پروپیلن گرید فیبر شاهد ۲۶ دلار در هر تن کاهش بوده می باشد.

در آن هفته اختلاف نرخ بین آن دو محصول در بازار واردات جهت بعضی از منابع به ۱۰۰ دلار در هر تن افزایش یافته می باشد. نرخ های پلی پروپیلن گرید رافیا و همچنین فیبر وارداتی از منابع خاورمیانه (CIF، مشمول ۶/۵ قسمت و بخش عوارض) به ترتیب ۱۰۱۰ تا ۱۰۴۰ دلار و همچنین ۱۱۰۰ تا ۱۱۴۰ دلار در هر تن به نقل شده اند. همینطور نرخ پلی پروپیلن گرید رافیا و همچنین فیبر وارداتی از ایران (CPT، مشمول ۶/۵ قسمت و بخش عوارض) به ترتیب ۱۰۵۰ دلار و همچنین ۱۱۳۰ تا ۱۱۴۵ دلار در هر تن به نقل شده اند.

فروشندگان تأیید می کنند که تقاضا جهت گرید رافیا اوضاع خیلی زیاد بدتری را از خود نشان داده و همچنین عرضه جهت آن محصول نسبت کافی می باشد. یک تاجر اظهار داشته می باشد: «خریداران مقدار و اندازه و میزان کافی محصول را در ماه فوریه، مارس و همچنین آوریل خریداری کرده اند. باتوجه به آنکه هنوز محموله هایی در حال ارسال خواهند بود، آن روزها سازندگان ساک و همچنین کیف های پهناور و بزرگ عجله ای جهت خرید ندارند.»

اختلاف نرخ پلی پروپیلن رافیا و همچنین فیبر به ۱۰۰ دلار رسید در تاریخ ۱۶ May 2016 | 6:10 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران |نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران از ...