خانه » نفت » کاهش نرخ های پلی اتیلن با فرارسیدن فصل افت تقاضا

کاهش نرخ های پلی اتیلن با فرارسیدن فصل افت تقاضا

کاهش نرخ های پلی اتیلن با فرارسیدن فصل افت تقاضا

|کاهش نرخ های پلی اتیلن با فرارسیدن فصل افت تقاضا از پتروشیمی|

کاهش نرخ های پلی اتیلن با فرارسیدن فصل افت تقاضا

پتروتحلیل- در هفته قبل با وارد شدن چین به فصل افت تقاضا جهت پلی اتیلن نرخ های آن محصول کاهش یافتند.

به به گفته «پتروتحلیل»، یک تاجر اظهار کرده می باشد: «خریداران در انتظار پایین تر رفتن نرخ ها پیش از فصل افت تقاضا غالبا به حاشیه رفته اند. شنیده ایم که بعضی تاجران به دنبال صادرات مجدد محموله هایشان به ویتنام خواهند بود.» تاجر غیره ای به گفته کرده جهت پلی اتیلن سبک گرید فیلم دیدنی و جذاب از خاورمیانه به صورت (CIF) نرخ ۱۱۵۰ دلار و همچنین جهت پلی اتیلن سنگین گرید الیاف از هند ۱۱۷۰ دلار در هر تن را گرفتن کرده می باشد.

آن تاجر گفته می باشد «به نظر می رسد تقاضا در ماه آوریل به آخر خود رسید و همچنین در حال حاضر افت تقاضا در حال پایین کشیدن نرخ ها می باشد. ما جهت محموله هایی که پیش تر خریداری کرده ایم در حال ضرر دادن هستیم زیرا نمی توانیم با نرخ هایی برابر یا بالاتر آن هم ها را  بفروشیم.» نرخ های محصولات وارداتی از منابع مشمول و همچنین غیر مشمول عوارض گمرکی به صورت (CFR) جهت پلی اتیلن سبک گرید فیلم دیدنی و جذاب بین ۱۱۳۰ تا ۱۱۵۰ دلار در هر تن، جهت پلی اتیلن سبک خطی گرید فیلم دیدنی و جذاب بین ۱۱۰۰ تا ۱۱۲۰ دلار در هر تن و همچنین جهت پلی اتیلن سنگین گرید فیلم دیدنی و جذاب ۱۱۸۰ دلار در هر تن به نقل شده اند.

اکثر معامله کنندگان پیش بینی می کنند باتوجه به پایین رفتن فصلی تقاضا در کوتاه مدت نرخ های پلی اتیلن همچنان کاهش یابند. یک معامله کننده مستقر در چین به گفته کرده می باشد: «اوضاع تقاضا جهت نیمه دوم سال شمسی جاری نامعین باقی خواهد ماند زیرا احتمال می رود مصرف محصولات نهایی به میزانی که پیش بینی می شد رشد نداشته باشد مگر آنکه حکومت اقدامات بیشتری را جهت تحریک اقتصاد صورت دهد.» نرخ های اتیلن وارداتی از آسیای شمال شرقی در هفته قبل بالا باقی ماند و همچنین داده های شاخص نرخ پایگاه تحلیلی ChemObris نشان می دهد پلی اتیلن سبک، پلی اتیلن سبک خطی و همچنین پلی اتیلن سنگین، نسبت به اتیلن با تخفیف معامله می شوند.

کاهش نرخ های پلی اتیلن با فرارسیدن فصل افت تقاضا در تاریخ ۱۵ May 2016 | 6:10 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران |نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران از ...