خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » استخدام پتروشیمی امیرکبیر + جزییات

استخدام پتروشیمی امیرکبیر + جزییات

استخدام پتروشیمی امیرکبیر + جزییات

|استخدام پتروشیمی امیرکبیر + جزییات از پتروشیمی|

پتروشیمی امیرکبیر

وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی – ikiair.ir: شرکت پتروشیمی امیرکبیر واقع در وبسایت و مرکز خبرهای جدید ۴ منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به منظور تامین قوه انسانی مورد مستلزم و نیاز خود در چارچوب قانون کار و همچنین تامین فرهنگی و اجتماعی (بصورت قرارداد مدت معین) از میان داوطلبان مرد (ذکور) واجد شرایط بومی در مقطع دیپلم (متولدین یا افرادی که مدرک تحصیلی دیپلم خود را در شهرستان ماهشهر اخذ نموده اند) و همچنین مقطع لیسانس ( متولدین یا افرادی که مدرک تحصیلی دیپلم خود را در استان خوزستان اخذ نموده اند) از طریق آزمون کتبی ، مصاحبه تخصصی ،طب صنعتی ،گزینش و همچنین تست روانشناسی دعوت به همکاری می نماید .

۱) شرایط استخدام

الف ) تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران

ب ) متدین به دین مبین اسلام و همچنین یا یکی از ادیان رسمی کشور

ج ) عدم مضر و همچنین بد پیشینه کیفری

د ) برخورداری از تندرستی و همچنین توانایی کامل جسمانی متناسب با نوع کار و همچنین سلامت روانی

هـ ) دارا بودن برگ پایان خدمت وظیفه یا معافیت دائم .(تاریخ ترخیص خدمت یا معافیت بایستی و حتما قبل از تاریخ آزمون باشد)

و همچنین ) حداکثر سن جهت داوطلبان در مقطع دیپلم  ۲۵   لیسانس ۳۰ سال شمسی می‌باشد.( (مدت زمان خدمت نظام وظیفه به حداکثر سن اضافه می گردد)

تبصره (۱) : سابقه کار مرتبط با مدرک تحصیلی در صورت اثبات و یا تایید ، به سقف سنی افزوده خواهد شد. داوطلبان شرکت در آزمون می بایست در صورت قبولی در آزمون و همچنین هنگام دعوت به مصاحبه ، اصل مدارک مرتبط به سوابق قبلی خود در موسسات دیگر را ارائه دهند.

ه) حداقل معدل کل جهت مقاطع دیپلم  و همچنین لیسانس ۱۴ می باشد.

۱-۱-داوطلبان استخدام در صورت پذیرفته شدن در آزمون می بایست مدارک تحصیلی و همچنین تخصصی معتبر مورد مستلزم و نیاز را به شرکت ارائه دهند. مدارک دانشگاهی افرادی قابل قبول جهت شرکت در آزمون می باشد که مورد تائید شرکت قرار گیرد.

۱-۲-داوطلبان خدمت در شرکت بایستی و حتما از لحاظ تندرستی واجد شرایط جسمانی و همچنین روانی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت کار به نحوی که توسط شرکت مشخص کردن می‌گردد، باشند. بدین منظور قبل از استخدام از کلیه داوطلبان توسط پزشک معتمد شرکت یا مرجع ذیصلاح معاینه علم پزشکی جدید (طب صنعتی) به عمل می‌آید ، استخدام داوطلب منوط به آن می باشد که پس نتیجه آن می شود که معاینه رضایت‌قسمت و بخش باشد.

تبصره (۲) : داوطلبان مقاطع تحصیلی بالاتر حق شرکت در مقاطع تحصیلی پایین تر را ندارند و همچنین چنانچه بعد از شرکت در آزمون محرز گردد که شخص شامل مدرک تحصیلی بالاتر در رشته قبول شده باشد ، در هر مرحله از آزمون و همچنین فرآیند استخدام از پذیرش او همچنین جلوگیری بعمل خواهد آمد .

تبصره (۳) : چنانچه  در هر مرحله از آزمون مشخص گردد که اطلاعات و همچنین مدارک ارائه شده توسط داوطلب خلاف واقع بوده می باشد ، از پذیرش ایشان در هر مرحله از فرآیند دعوت به همکاری جلوگیری بعمل خواهد آمد .

تبصره (۴) :کارکنان شامل مدرک تحصیلی دیپلم شاغل در بخشهای پیمانکاری شرکت پتروشیمی امیرکبیر  می توانند بدون در نظر گرفتن نوع گرایش دیپلم در آزمون شرکت نمایند. (صرفاً جهت ردیف های ۱ و همچنین ۲ جدول رشته ها)

تبصره (۵) :  داوطلبان ردیف های  ۱۳ و همچنین ۱۴ و همچنین  ۱۵ و۱۶ و همچنین ۱۷ و همچنین ۱۸ و همچنین ۱۹ در صورت داشتن شرایط و همچنین سوابق کاری مرتبط اعلام شده می توانند بدون شرکت در آزمون کتبی و همچنین صرفاً جهت مصاحبه تخصصی ثبت نام نمایند . ارائه اصل مدارک مرتبط به سوابق کاری در روز مصاحبه ضروری می باشد.

ردیف مقطع تحصیلی رشته تحصیلی تعداد مورد مستلزم و نیاز شرایط و همچنین شیوه جذب
۱ دیپلم ریاضی/تجربی/صنایع شیمیایی ۹ آزمون کتبی و همچنین مصاحبه…
۲ دیپلم کلیه رشته ها ۲ حداقل سه سال شمسی سابقه کار ایمنی و همچنین آتش نشانی-آزمون کتبی و همچنین مصاحبه
۳ لیسانس مهندسی شیمی کلیه رشته ها بجز صنایع غذایی ۲۹ آزمون کتبی و همچنین مصاحبه…
۴ لیسانس مهندسی مکانیک کلیه گرایش ها ۷ آزمون کتبی و همچنین مصاحبه…
۵ لیسانس مهندسی برق اقتدار و قدرت ۳ آزمون کتبی و همچنین مصاحبه…
۶ لیسانس مهندسی الکترونیک و همچنین کنترل ۸ آزمون کتبی و همچنین مصاحبه…
۷ لیسانس مهندسی صنایع ۱ آزمون کتبی و همچنین مصاحبه…
۸ لیسانس شیمی کلیه گرایشها ۶ آزمون کتبی و همچنین مصاحبه…
۹ لیسانس تغذیه ۱ آزمون کتبی و همچنین مصاحبه…
۱۰ لیسانس محیط زیست ۱ آزمون کتبی و همچنین مصاحبه…
۱۱ لیسانس مدیریت کلیه گرایشها/روانشناسی صنعتی سازمانی ۲ آزمون کتبی و همچنین مصاحبه…
۱۲ لیسانس کامپیوتر/سخت افزار/شبکه/IT ۳ آزمون کتبی و همچنین مصاحبه…
۱۳ لیسانس مهندسی مکانیک ۲ صرفاً از طریق مصاحبه تخصصی و همچنین شامل حداقل ۵ سال شمسی سابقه کار در باره بازرسی فنی
۱۴ لیسانس مهندسی مواد ۲ صرفاً از طریق مصاحبه تخصصی و همچنین شامل حداقل ۵ سال شمسی سابقه کار در باره بازرسی فنی
۱۵ لیسانس مهندسی الکترونیک ۳ صرفاً از طریق مصاحبه تخصصی و همچنین شامل حداقل ۵ سال شمسی سابقه کار در باره بازرسی فنی
۱۶ لیسانس حقوق ۱ صرفاً از طریق مصاحبه تخصصی و همچنین شامل حداقل ۵ سال شمسی سابقه کار در باره مسائل حقوقی
۱۷ لیسانس مهندسی صنایع/مکانیک/عمران ۱ صرفاً از طریق مصاحبه تخصصی و همچنین شامل حداقل ۵ سال شمسی سابقه کار در باره مسائل پیمانها
۱۸ لیسانس مدیریت کلیه گرایشها ۲ صرفاً از طریق مصاحبه تخصصی و همچنین شامل حداقل ۵ سال شمسی سابقه کار در باره سرویس ها و خدمات عمومی و همچنین رفاهی
۱۹ لیسانس مهندسی عمران ۱ صرفاً از طریق مصاحبه تخصصی و همچنین شامل حداقل ۵ سال شمسی سابقه کار مرتبط

مدارک مورد مستلزم و نیاز :

داوطلبان می بایست اصل و همچنین تصویر مدارک ذیل را در صورت پذیرفته شدن در آزمون و همچنین هنگام دعوت به مصاحبه ارائه نمایند.

۱-      شناسنامه (تمام صفحات)

۲-        کارت ملی

۳-      کارت پایان خدمت

۴-      آخرین مدرک تحصیلی

۵-      سوابق کاری مرتبط مورد نظر

۶-      رزومه کاری مرتبط به ردیفهای ۲و ۱۳ و همچنین ۱۴ و همچنین ۱۵ و همچنین ۱۶ و همچنین ۱۷ و همچنین ۱۸ و همچنین ۱۹ جدول رشته ها

۷-      ارسال عکس : متقاضیان می بایست عکس ۴*۳ پرسنلی خود را با عرض ۱۵۰ و همچنین ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و همچنین با فرمت JPG و همچنین حجم حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت اسکن نموده و همچنین در هنگام ثبت نام در قسمت مربوطه بارگزاری نمایند.

۴) مواد آزمون :

۱-مقطع تحصیلی دیپلم : هوش واستعداد تحصیلی، مبانی کامپیوتر، ادبیات فارسی، زبان انگلیسی

۲-مقطع تحصیلی لیسانس : ادبیات فارسی، زبان انگلیسی، کامپیوتر و همچنین دروس تخصصی مرتبط با رشته تحصیلی.

۵) نحوه ثبت نام :
داوطلبان می توانند از ساعت ۸ صبح روز شنبه مورخه ۹۵/۳/۱تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه مورخه ۹۵/۳/۱۰ جهت تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی و همچنین پرداخت مبلغ ۱۵۰/۰۰۰ ریال به عنوان هزینه ثبت نام از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید اینترنتی www.akpc.ir اقدام و همچنین کد رهگیری گرفتن نمایند .(هزینه آزمون به هیچ وجه مسترد نمی گردد). مهلت مذکور به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و همچنین به ثبت نام های بعد از تاریخ اعلام شده ترتیب اثر داده نمی می شود.(ثبت نام زمانی تکمیل می گردد که شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام گردد).

تبصره (۶) : کارت وارد شدن به جلسه آزمون روزهای سه شنبه ۹۵/۳/۱۸و چهارشنبه ۹۵/۳/۱۹از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید اینترنتی اعلام شده توزیع می گردد. زمان و همچنین مکان آزمون کتبی در روز توزیع کارت اعلام خواهد شد. نتایج آزمون از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید اینترنتی اعلام شده به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

تذکرات خیلی زیاد مهم :
۱.چنانچه داوطلب استخدام با درج مشخصات غیر واقعی یا مغایر با شرایط استخدام ثبت نام نماید، طبق ضوابط از ادامه مراحل استخدام او همچنین (در هر مرحله حتی پذیرش و همچنین اشتغال ) ممانعت بعمل خواهد آمد.

۲. داوطلبان استخدام بایستی با ارائه مدارک تحصیلی در مقاطع مورد نظر در آزمون شرکت نمایند. بدیهی می باشد در صورتی که در هر یک از مراحل استخدام مشخص می شود فردی با مدرک تحصیلی نا معتبر در آزمون ثبت نام و همچنین شرکت نموده ، ادامه اقدامات مرتبط به جذب متوقف و همچنین موضوع استخدام او همچنین در هر مرحله حتی پذیرش و همچنین اشتغال بکار منتفی خواهد شد.

۳.در هر مرحله از استخدام ، چنانچه خلاف موارد اعلام شده در آن آگهی و همچنین یا اظهارات فرد با مستندات مرتبط به او همچنین ، دیدن و همچنین اثبات می شود ، به همکاری با او خاتمه داده خواهد شد.

۴.موکداً اعلام می گردد ثبت نام در آزمون صرفاً اینترنتی و همچنین بر اساس آگهی مندرج در وبسایت و مرکز خبرهای جدید می باشد.

۵.از پذیرفته شدگان تعهد محضری خدمت به مقدار و اندازه و میزان ۵ سال شمسی بعد از دوره آموزش اخذ خواهد شد.

وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

استخدام پتروشیمی امیرکبیر + جزییات در تاریخ ۲۱ May 2016 | 8:41 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی جهت رونقِ تولید در صنایع خوزستان

تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی جهت رونقِ تولید در صنایع خوزستان |تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی جهت ...