خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » بازار بی رونق تایر و همچنین لاستیک

بازار بی رونق تایر و همچنین لاستیک

بازار بی رونق تایر و همچنین لاستیک

|بازار بی رونق تایر و همچنین لاستیک از پتروشیمی|

بازار بی رونق تایر و همچنین لاستیک

پتروتحلیل- معاملات محصولات پتروشیمی در اولین روز خردادماه و همچنین پیش از تعطیلی روز یکشنبه بی رونق دنبال شد.

به به گفته «پتروتحلیل»، آن در حالی می باشد که بازار آزاد نیز با تعطیلی کم و همچنین بیش بنگاه های معاملاتی روبه رو می باشد و همچنین نرخ واقعی و همچنین مشخصی در بازار وجود ندارد.

در رینگ پتروشیمی هم امروز حجم معاملات اندک و همچنین با نرخ پایه انجام شد و همچنین اکثر معامله اکثر محصولات نیز بی اقبال دنبال شد.

به آن ترتیب آمونیاک مایع پتروشیمی خراسان و همچنین شیراز باقیمت پایه مورد معامله قرار گرفت. آن کالاها به ترتیب با حجم ۹۰ و همچنین ۵۰ تن با نرخ ۸۲۱ تومان خریداری شدند.

اسیدنیتریک پتروشیمی شیراز هم مورد معامله قرار نگرفت. در همین حال اوره صنعتی گرانوله پتروشیمی کرمانشاه و همچنین پلی اتیلن سنگین بادی BL3 پلیمر کرمانشاه وارد سیستم مچینگ شد.

پلی اتیلن ترفتالات نساجی سوپر برایت پتروشیمی تندگویان هم که به صورت سلف عرضه شده بود، با نرخ پایه ۲ هزار و همچنین ۸۸۹ تومان فروخته شد.

پلی بوتادین رابر ۱۲۲۰ پتروشیمی شازند هم با نرخ پایه ۴ هزار و همچنین ۵۴۷ تومانی مورد معامله قرار گرفت.

تولوئن دی ایزوسیانات پتروشیمی کارون نیز به مقدار و اندازه و میزان ۴۰ تن با نرخ پایه ۷ هزار و همچنین ۲۴ تومان مورد معامله قرار گرفت.

در همین حال امروز استایرن بوتادین رابرهای تیره و همچنین روشن پتروشیمی تخت جمشید از سوی معامله گران خریداری نشد، در بازار آزاد هم معامله استایرن بوتادین رابرها پیش از تعطیلات آن هفته، با کاهش حجم خرید روبه رو شده بود. نرخ پیشنهادی معامله گران در حدود ۴ هزار و همچنین ۹۰۰ تومان جهت گرید ۱۵۰۲ و همچنین ۱۷۱۲ به صورت پالت چوبی و همچنین ۴ هزار و همچنین ۷۵۰ تومان پالت فلزی پیشنهاد شد. آن در حالی می باشد که هفته ماقبل آن هم نرخ های آن محصولات حدودا ۴ هزار و همچنین ۴۰۰ تومان بود.

امروز آمونیاک گاز پتروشیمی خراسان و همچنین شیراز، اسیدکلریدریک پتروشیمی آبادان و همچنین کارون هم مورد استقبال قرار نگرفتند و همچنین بر روی آنها معامله ای انجام نشد.

بازار بی رونق تایر و همچنین لاستیک در تاریخ ۲۱ May 2016 | 4:05 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تعامل فولاد اکسین با شرکتهای پهناور و بزرگ فولادی کشور و همچنین استان

تعامل فولاد اکسین با شرکتهای پهناور و بزرگ فولادی کشور و همچنین استان |تعامل فولاد ...