خانه » نفت » پیش بینی خریداران از کاهش نرخ پی او همچنین سی

پیش بینی خریداران از کاهش نرخ پی او همچنین سی

پیش بینی خریداران از کاهش نرخ پی او همچنین سی

|پیش بینی خریداران از کاهش نرخ پی او همچنین سی از پتروشیمی|

پیش بینی خریداران از کاهش نرخ پی او همچنین سی

پتروتحلیل- خریداران پی او همچنین سی در هند نقل از داده اند که آن هم ها بطور کلی پیش بینی می کنند با توجه به کاهش تقاضا به سبب فرارسیدن فصل باران های موسمی و همچنین همین روش اوضاع مناسب عرضه در آن کشور نرخ های آن محصول در ماه ژوئن کاهش یابند.

به نقل از «پتروتحلیل»، همچنین رقابت بالقوه محموله های پی او همچنین سیِ استیلن پایۀ چینی از دیگر عواملی می باشد که به نرخ های مرسوم پی او همچنین سی جهت کاهش فشار وارد می آورد.

یک تاجر مستقر در هند نقل از داده می باشد: «یک تولیدکننده داخلی در آن هفته یک خط تولید خود را تعطیل کرده می باشد ولی باید توجه داشت آن پیشامد جدید تأثیر چندانی بر عرضه نداشته می باشد زیرا عرضه مناسب پی او همچنین سی در بازار وارداتی مخصوصا از طرف چین کاهش عرضه در بازار داخلی را خنثی کرده می باشد. ما در آن هفته پیشنهادهایی در بازارهای داخلی و همچنین وارداتی گرفتن کرده ایم ولی باید توجه داشت باتوجه به آنکه پیش بینی می کنیم نرخ ها در ماه آتی کاهش یابند، در حال حاضر دست به خرید نمی زنیم.»

تاجر غیره ای اضافه کرده می باشد: «ما پیشنهادی را جهت خرید محصولات یک عرضه کننده خارجی ارائه کرده ایم که ۲۰ دلار در هر تن پایین تر از نرخ پیشنهادی ابتدایی آن هم ها می باشد که آن فروشنده آن هم را نپذیرفت. با آن وجود، ما در حال حاضر عجله ای جهت خرید پی او همچنین سی نداریم زیرا به مقدار و اندازه و میزان کافی از آن محصول در اختیار داریم بعلاوه محموله های جدیدی نیز در راه خواهند بود.

به عقیده ما شرکت پهناور و بزرگ تایوانی در صورتی که می خواهد فروش خوبی داشته باشد بایستی و حتما نرخ های پی او همچنین سی خود را جهت ماه آتی را کاهش دهد.» یک توزیع کننده اظهار کرده می باشد: «ما پیش بینی می کنیم به زودی نرخ ها در بازار داخلی کاهش یابند زیرا فروشندگان بایستی و حتما جهت جذب خریداران در فصل باران های موسمی تخفیف هایی را در نرخ هایشان بدهند. ما معتقدیم در بازار وارداتی نیز شرکت پهناور و بزرگ تایوانی جهت رقابت با عرضه کنندگان چینی مجبور به کاهش نرخ های خود جهت ماه آتی خواهد بود.»

توزیع کننده غیره ای نقل از داده می باشد: «پیش بینی می می شود نرخ های پی او همچنین سی در ماه آتی کاهش یابند زیرا تقاضا به سبب فرارسیدن فصل باران های موسمی کاهش خواهد یافت و همچنین عرضه به سبب واردات حجم بسیاری از آن محصول در دو ماه اخیر توسط هند فراوان می باشد.»

پیش بینی خریداران از کاهش نرخ پی او همچنین سی در تاریخ ۲۳ May 2016 | 6:03 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران |نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران از ...