خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » پی او همچنین سی سازها گرفتار معظلات و مسائل و مشکلات ریز و همچنین درشت

پی او همچنین سی سازها گرفتار معظلات و مسائل و مشکلات ریز و همچنین درشت

پی او همچنین سی سازها گرفتار معظلات و مسائل و مشکلات ریز و همچنین درشت

|پی او همچنین سی سازها گرفتار معظلات و مسائل و مشکلات ریز و همچنین درشت از پتروشیمی|

پی او همچنین سی سازها گرفتار معظلات و مسائل و مشکلات ریز و همچنین درشت

پتروتحلیل- در حالی نرخ پی او همچنین سی در بازار آزد به ۳ هزار و همچنین ۵۰۰ تومان جهت گرید ۶۵ پتروشیمی بندرامام رسیده می باشد که احتمالا پتروشیمی اروند تا تیرماه قادر به فروش پی او همچنین سی به صورت تحویل فوری نخواهد بود.

به نقل از «پتروتحلیل»، پتروشیمی اروند به دلیل معظلات و مسائل و مشکلات کمپرسور خط تولید پی او همچنین سی، با خواب اجباری روبه رو شده می باشد. منابع خبری نزدیک به آن شرکت از خرید کمپرسور از شرکتی اروپایی جهت تعویض کمپرسور قدیمی خبر می دهند، با آن حال احتمال می رود وارد شدن کمپرسور به ایران و همچنین ترخیص آن هم از گمرک ۲۰ روز طول بکشد و همچنین نصب آن هم نیز زمان می برد، از آن رو احتمال می رود پتروشیمی اروند بتواند تا دو هفته بعدی اقدام به فروش پی او همچنین سی به صورت سلف در بورس کالا کند.

در همین حال گفته می می شود مشکل خط تولید پی او همچنین سی در پتروشیمی غدیر نیز که به دلیل قطعی برق ساخته یا ایجاد شده بود، مرتفع شده می باشد، ولی باید توجه داشت همچنان در آن هفته ۶۰۰ تن عرضه خواهد داشت، عرضه هفته قبل پی او همچنین سی غدیر به مقدار و اندازه و میزان ۶۰۰ تن نیز با رقابت بالایی از سوی خریداران مورد معامله قرار گرفت.

از سوی دیگر پتروشیمی آبادان نیز به دلیل معظلات و مسائل و مشکلات فراوان، هفته قبل عرضه ای نداشت، آن در حالی می باشد که گفته می می شود پتروشیمی آبادان تعهدات قبلی خود را تحویل نداده، با آن حال اقدام به فروش پی او همچنین سی در دو هفته قبل به صورت سلف و همچنین جهت تاریخ ۲۱/۵/۹۵ کرده می باشد. منابع خبری نزدیک به آن شرکت از فروش املاک متعلق به آن پتروشیمی جهت پرداخت بدهای قبلی خبر می دهند.

آن در حالی می باشد که پتروشیمی آبادان با معظلات و مسائل و مشکلات خوراک و همچنین خط کلر آلکالی و همچنین EDC و همچنین همچنین بسته بندی در سال شمسی های قبل دست به گریبان بوده می باشد.

بعضی از آگاهان بازار می نامند: در حال حاضر در ایران ۲۰ قسمت و بخش پتروشیمی ها در حالت ورشکستگی قرار دارند، ۴۰ قسمت و بخش دخل و همچنین خرجی تقریبا برابر دارند و همچنین ۴۰ قسمت و بخش مابقی که از تکنولوژی های روز دنیا بهره بری و استفاده می کنند و همچنین اکثر پتروشیمی های جدیدی خواهند بود بالای ۵۰ قسمت و بخش سودده خواهند بود.

با آن حال به نظر می رسد در بازار پی او همچنین سی، معظلات و مسائل و مشکلات تولید سبب شده تا نرخ ها در آن بازار رشد داشته باشد و همچنین احتمالا در هفته جاری نیز شاهد رقابت حدودا ۱۵ درصدی جهت پی او همچنین سی باشیم.

جواد ایرانی، کارشناسان بازار پی او همچنین سی در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار «پتروتحلیل»، گفت: نرخ پی او همچنین سی در حال حاضر به دلیل معظلات و مسائل و مشکلات تولید با افزایش در بازار آزاد روبه رو شده می باشد، از سوی دیگر ریسک واردات گرید ۶۵ نیز بالا می باشد.

او همچنین افزود: با توجه به زمان بر بودن واردات، نگرانی از مقرون به صرفه نبودن واردات پی او همچنین سی در بین واردکنندگان وجود دارد.

به نظر ایرانی، در حال حاضر نرخ پی او همچنین سی در بازار آزاد حباب دارد و همچنین احتمالا با وجود در راه بودن ماه رمضان، نرخ های تمام شده خرید پی او همچنین سی به ۲ هزار و همچنین ۹۰۰ تا ۳ هزارتومان بازگشت کند.

در حال حاضر نرخ پی او همچنین سی گرید ۶۵ بندرامام به ۳ هزار  ۵۰۰ تومان رسیده می باشد، آن در حالی می باشد که هفته قبل نرخ آن کالا ۳ هزار و همچنین ۲۵۰ تومان بود، نرخ پی او همچنین سی گرید ۶۵ بندرامام به صورت جامبو نیز امروز توسط معامله گران ۳ هزار و همچنین ۶۰۰ تومان در هر کیلو عنوان شد.

گرید ۵۷ در بازار آزاد نیست و همچنین گرید ۷۰ پتروشیمی آبادان نیز به ۴ هزار و همچنین ۲۵۰ تومان در هر کیلو رسیده می باشد.

به گفته ایرانی، عرضه محصولات پتروشیمی با ارز مبادله ای در بورس کالای ایران منطقی و همچنین صحیح نیست؛ چرا که سبب می می شود تا خریداران محصولات مصرف داخل را خریداری کرده و همچنین صادر کنند.

پی او همچنین سی سازها گرفتار معظلات و مسائل و مشکلات ریز و همچنین درشت در تاریخ ۲۳ May 2016 | 2:16 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در منطقه‌ویژه ماهشهر طی یکماه قبل

اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در منطقه‌ویژه ماهشهر طی یکماه قبل |اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در ...