خانه » نفت » نفت و همچنین استایرن در خلاف جهت هم

نفت و همچنین استایرن در خلاف جهت هم

نفت و همچنین استایرن در خلاف جهت هم

|نفت و همچنین استایرن در خلاف جهت هم از پتروشیمی|

نفت و همچنین استایرن در خلاف جهت هم

پتروتحلیل- نرخ های استایرن در آسیا علیرغم افزایش نرخ های نفت خام به بالاترین مقدار و اندازه و میزان در ۶ ماه اخیر همچنان کاهش یافت.
به نقل از «پتروتحلیل»، روند بازار استایرن در آسیا از اوایل ماه می کاهشی بوده می باشد و همچنین نرخ های آن محصول در بازار نقدی علیرغم افزایش نرخ های نفت جهت سومین هفته متوالی شاهد کاهش بوده می باشد.
نرخ های استایرن در بازار نقدی در بازار کره جنوبی کاهش ۵۵ دلاری (FOB) داشته که نسبت به هفته های قبل رقم بالاتری می باشد. کاهش نرخ های استایرن در بازار نقدی به واردات بالای محموله های استایرن ایالات متحده به کره جنوبی و همچنین چین در ماه مارس نسبت داده می می شود.
کاهش نرخ های استایرن در آن منطقه علیرغم افزایش نرخ های انرژی گرفته شده می باشد. نرخ های نفت خام در بازار معاملات آتی در بورس کالای نیویورک در معاملات روز ۱۶ می به بالاترین مقدار و اندازه و میزان خود در ۶ ماه اخیر رسیده و همچنین به بالاتر از مرز ۴۷ دلار در هر بشکه افزایش یافت. آن پیشامد جدید بعد از آن هم اتفاق افتاد که شرکت گُلدمَن ساکس (Goldman Sachs) اعلام کرده بود آن بازار به سبب افزایش تقاضا و همچنین اختلالات عرضه در نیجریه زودتر از زمانی که انتظار می رفت دچار کمبود عرضه شده می باشد.
کاهش نرخ استایرن همراه با پایین بودن تقاضا به محصولات صنایع پایین دستی در آسیا جهت کاهش نرخ هایشان فشار وارد آورده می باشد. طبق داده های متوسط هفتگی نرخ های ChemObris نرخ های پلی استایرن در چین به پایین ترین مقدار و اندازه و میزان خود از قسمتهای آخر ماه فوریه رسیده می باشد. در پس نتیجه آن می شود که آن پیشامد جدید، دیگر بازارهای پهناور و بزرگ پلیمر شاهد کاهش نرخ های پلی استایرن و همچنین آکریلونیتریل بوتادین استایرن آسیا بوده اند.

نفت و همچنین استایرن در خلاف جهت هم در تاریخ ۲۵ May 2016 | 6:10 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران |نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران از ...