خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » بی‌احتیاطی و همچنین عدم رعایت موارد ایمنی عامل سقوط مرگبار کارگر پتروشیمی بندر امام و پیشوا اعلام شد

بی‌احتیاطی و همچنین عدم رعایت موارد ایمنی عامل سقوط مرگبار کارگر پتروشیمی بندر امام و پیشوا اعلام شد

بی‌احتیاطی و همچنین عدم رعایت موارد ایمنی عامل سقوط مرگبار کارگر پتروشیمی بندر امام و پیشوا اعلام شد

|بی‌احتیاطی و همچنین عدم رعایت موارد ایمنی عامل سقوط مرگبار کارگر پتروشیمی بندر امام و پیشوا اعلام شد از پتروشیمی|

وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی – ikiair.ir: بی‌احتیاطی و همچنین عدم رعایت موارد ایمنی باره‌ساز حادثه و همچنین مردن و مرگ یک کارگر در پتروشیمی بندر امام و پیشوا شد.

ریاست ایمنی، بهداشت و همچنین محیط زیست شرکت پتروشیمی بندر امام و پیشوا در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار فارس در ماهشهر با تأیید آن خبر اظهار کرد: دو کارگر مشغول جمع‌آوری داربست یکی از حوضچه‌های برج خنک‌کننده «کولینگ‌تاور» بودند.

محمدعلی خادمیان افزود: کارگری که پایین و همچنین لبه حوضچه برج خنک‌کننده ایستاده بود، در حین انتقال و همچنین جابجایی لوازم داربست تعادل خود را از دست داده و همچنین به درون حوضچه سقوط می‌کند.

او همچنین خاطرنشان کرد: عمق آن حوضچه حدود ۵٫۷ متر بوده و همچنین آن کارگر از ناحیه سر به کف آن هم سقوط کرده و همچنین آن هم لحظه جان خود را از دست می‌دهد.

ریاست ایمنی، بهداشت و همچنین محیط زیست شرکت پتروشیمی بندر امام و پیشوا یادآور شد: آن کارگر «فارس عساکره» نام داشت که متأسفانه بر اثر سقوط به درون حوضچه برج خنک‌کننده درگذشت.

خادمیان در پایان با تسلیت به خانواده و همچنین بازماندگان آن کارگر کشته شده، اضافه کرد: علی رغم آنچه که گفته می‌می شود، آن کارگر از بالای داربست سقوط نکرده، بلکه داربست به روش کامل جمع‌آوری شده بود و همچنین در حین انتقال لوازم آن هم، مرحوم عساکره روی لبه حوضچه تعادل خود را از دست داده و همچنین به درون آن هم سقوط کرده می باشد.

وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

بی‌احتیاطی و همچنین عدم رعایت موارد ایمنی عامل سقوط مرگبار کارگر پتروشیمی بندر امام و پیشوا اعلام شد در تاریخ ۲۵ May 2016 | 4:58 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

_3044

ایران با هشت بانک مدرن دنیا به مذاکره نشست

ایران با هشت بانک مدرن دنیا به مذاکره نشست هشت بانك و مؤسسه مالی خارجی ...