خانه » نفت » فشار اکثرا و بیشتر جهت کاهش نرخ پلی اتیلن و همچنین پلی پروپیلن

فشار اکثرا و بیشتر جهت کاهش نرخ پلی اتیلن و همچنین پلی پروپیلن

فشار اکثرا و بیشتر جهت کاهش نرخ پلی اتیلن و همچنین پلی پروپیلن

|فشار اکثرا و بیشتر جهت کاهش نرخ پلی اتیلن و همچنین پلی پروپیلن از پتروشیمی|

فشار اکثرا و بیشتر جهت کاهش نرخ پلی اتیلن و همچنین پلی پروپیلن

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

پتروتحلیل- نبود تقاضا و همچنین کاهش نرخ ها در بازار واردات به فشار خود به توزیع کنندگان ترک جهت کاهش نرخ های پلی اتیلن و همچنین پلی پروپیلن خود در داخل آن کشور ادامه می دهد.

به به گفته «پتروتحلیل»، طبق داده های ChemObris متوسط هفتگی نرخ های پلی پروپیلن گرید رافیا از اوایل ماه آوریل ۸۵ دلار در هر تن کاهش یافته می باشد. نرخ های پلی اتیلن داخلی در مدت مشابه جهت پلی اتیلن سبک گرید فیلم دیدنی و جذاب کاهش ۷۰ دلاری، جهت پلی اتیلن سبک خطی گرید فیلم دیدنی و جذاب c4 کاهش ۹۰ دلاری و همچنین جهت پلی اتیلن سنگین گرید فیلم دیدنی و جذاب کاهش ۸۵ دلاری در هر تن را ثبت کردند.

نرخ های هموپلیمر پلی پروپیلن گرید رافیا در ترکیه از هفته قبل با کاهش ۲۰ تا ۳۰ دلاری به ۱۳۰۰ تا ۱۳۷۰ دلار در هر تن (ex-warehouse) رسید. یک تغییر پیدا کردن کننده اظهار کرده می باشد: «خریداران در بازار فعالیت نمی کنند از اینرو پلی پروپیلن رافیای داخلی هنوز به پایین تر از ۱۳۰۰ دلار در هر تن سقوط نکرده می باشد. با آن وجود، پیش بینی می کنیم در صورت ارائه پیشنهاد از طرف فروشندگان در هفته آتی نرخ ها به زودی به پایین تر از آن مرز سقوط کنند.» طبق گزارشات یک توزیع کننده نرخ های خورد را کاهش داده و همچنین گفته می باشد در حال حاضر مشکلی در عرضه وجود ندارد ولی باید توجه داشت تقاضا پایین می باشد.

تا کنون در آن هفته نرخ های پلی اتیلن در بازار داخلی ترکیه (ex-warehouse) بطور مشهودی کاهش یافته و همچنین جهت پلی اتیلن سبک فیلم دیدنی و جذاب بین ۱۶۲۰ تا ۱۶۴۰ دلار، جهت پلی اتیلن سبک خطی گرید فیلم دیدنی و جذاب c4 بین ۱۴۴۰ تا ۱۴۷۰ دلار و همچنین جهت پلی اتیلن سنگین فیلم دیدنی و جذاب بین ۱۴۴۰ تا ۱۵۰۰ دلار در هر تن قرار گرفته اند. پلی اتیلن سنگین گرید قالب بادی که عرضه آن هم فراوان می باشد شاهد سقوطی چشمگیر بوده و همچنین بین ۱۴۲۰ تا ۱۴۶۰ دلار در هر تن پیشنهاد شده می باشد. با توجه به کمبود تقاضا پیشنهاد نرخ هایی بالاتر از مرز ۱۵۰۰ دلار در هر تن به ندرت گرفته شده می باشد.

یک توزیع کننده پلی پروپیلن و همچنین پلی اتیلن گفته می باشد: «آن روزها توزیع کنندگان در تلاشند تا انبارهایشان را خالی کنند بنابراین تخفیف هایی را به مشتریان می دهند. ما از پیشنهاد نرخ های مناسبی مخصوصا جهت پلی اتیلن سنگین گرید فیلم دیدنی و جذاب و همچنین گرید قالب بادی خبر دار شده ایم.» علیرغم افزایش نرخ های نفت خام به سبب کاهش تقاضا پیش از فرارسیدن ماه رمضان پیش بینی می می شود نرخ های آن محصولات در ترکیه همچنان کاهش یابند.

 

فشار اکثرا و بیشتر جهت کاهش نرخ پلی اتیلن و همچنین پلی پروپیلن در تاریخ ۲۴ May 2016 | 3:11 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران |نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران از ...