خانه » نفت » پیش بینی ها از بازار «آکریلونیتریل بوتادین استایرن»

پیش بینی ها از بازار «آکریلونیتریل بوتادین استایرن»

پیش بینی ها از بازار «آکریلونیتریل بوتادین استایرن»

|پیش بینی ها از بازار «آکریلونیتریل بوتادین استایرن» از پتروشیمی|

پیش بینی ها از بازار «آکریلونیتریل بوتادین استایرن»

پتروتحلیل- کاهش تقاضا در چین همچنان جهت یک هفته دیگر موجب افت نرخ های آکریلونیتریل بوتادین استایرن شد.

به نقل از «پتروتحلیل»، همچنین علیرغم روند صعودی نرخ های آکریلونیتریل، بوتادین و همچنین نقت خام، پایین رفتن نرخ های استایرن در بازار نقدی موجب کاهش اکثرا و بیشتر نرخ های آکریلونیتریل بوتادین استایرن شده می باشد.

در هفته قبل نرخ های استایرن در بازار نقدی بیش از پیش کاهش یافت اگرچه نرخ های نفت خام در بورس کالای نیویورک در بازار معاملات آتی همچنان در حدود ۴۶ دلار در هر بشکه می باشد. نرخ های آکریلونیتریل بوتادین استایرن وارداتی از دو هفتۀ قبل شاهد کاهش ۶۰ و همچنین ۲۰ دلاری به ترتیب در بازه های پایینی و همچنین بالایی محدوده قیمتی بوده اند و همچنین بین ۱۲۵۰ تا ۱۳۰۰ دلار در هر تن (CIF) نقل از شده اند. در آن محدوده قیمتی محموله های وارداتی از کره جنوبی در رقم ۱۲۷۰ دلار در هر تن قرار داشته اند و همچنین یک تاجر مستقر در هنگ کنگ نقل از کرده می باشد که آن هم ها محصولات تایوانی را بین ۱۲۵۰ تا ۱۲۶۵ دلار در هر تن معامله کرده اند.

یک تولیدکننده کره جنوبی نقل از داده می باشد: «فروشندگان آکریلونیتریل بوتادین استایرن در تلاشند تا مقدار و اندازه و میزان محصولات خود در انبارها را کاهش دهند ولی باید توجه داشت تقاضا هنوز پایین می باشد. پیش بینی می کنیم، روند نزولی فعلی تا پایان ماه ادامه یابد.» یک تولیدکننده تایوانی نرخ های خود را با ۲۰ دلار کاهش به ۱۳۰۰ دلار در هر تن (CIF) رسانده و همچنین نقل از داده که با آن وجود هنوز حاضر به مذاکره بر سر نرخ هایش می باشد. در آن میان، در بازار داخلی چین، نرخ ها روندی ثابت و همچنین کاهشی را دنبال کردند.

یک تولیدکننده داخلی نقل از داده می باشد که آن هم ها به سبب افت تقاضا و همچنین پایین رفتن نرخ های استایرن، نرخ های آکریلونیتریل بوتادین استایرن خود را کاهش داده اند. یک تاجر اظهار داشته می باشد: «ما در تلاشیم تا انبارهایمان را خالی کنیم زیرا پیش بینی می کنیم در روزهای آتی نرخ ها همچنان کاهش یابند. خریداران تنها به مقدار و اندازه و میزان نیازشان خرید می کنند و همچنین ترجیح می دهند مقدار و اندازه و میزان انبار محصولاتشان پایین باشد. رشد اقتصادی چین پایین تر از سطح انتظارات ماست.»

پیش بینی می می شود با توجه به افت تقاضا و همچنین پایین رفتن نرخ های استایرن، نرخ های آکریلونیتریل بوتادین استایرن همچنان کاهش یابند. یک تاجر گفته می باشد که روند نرخ ها در آن بازار کاهشی باقی خواهند ماند زیرا ماه های جوئن تا سپتامبر فصل کاهش تقاضا جهت آن محصول می باشد. نرخ های آکریلونیتریل در هفته قبل با ۱۵ دلار افزایش به ۱۰۴۰ دلار در هر تن (CFR) رسیده و همچنین بوتادین نیز با ۵ دلار افزایش، ۱۱۲۵ دلار در هر تن نقل از شده می باشد.

پیش بینی ها از بازار «آکریلونیتریل بوتادین استایرن» در تاریخ ۲۷ May 2016 | 5:10 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران |نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران از ...