خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » اسیدترفتالیک گران و همچنین بنزن ارزان شد

اسیدترفتالیک گران و همچنین بنزن ارزان شد

اسیدترفتالیک گران و همچنین بنزن ارزان شد

|اسیدترفتالیک گران و همچنین بنزن ارزان شد از پتروشیمی|

اسیدترفتالیک گران و همچنین بنزن ارزان شد

پتروتحلیل- اسیدترفتالیک بیشترین افزایش نرخ و همچنین بنزن بیشترین کاهش نرخ را نسبت به دو هفته قبل داشتند.

به نقل از «پتروتحلیل»، بیشترین افزایش نرخ متعلق به اسیدترفتالیک با ۵٫۷ قسمت و بخش رشد بوده می باشد، آن کالا ۱۰۹ تومان نسبت به دو هفته قبل رشد نرخ داشته می باشد.

در همین حال بیشترین کاهش نرخ نیز متعلق به بنزن با ۵٫۶ قسمت و بخش بوده می باشد، آن کالا از رقم یک هزار و همچنین ۹۵۲ به یک هزار و همچنین ۸۴۳ تومان رسید.

از سوی دیگر ایزوبوتانول، زایلین مخلوط و همچنین اسیداستیک نسبت به دو هفته قبل با رشد نرخ روبه رو بوده اند، آن کالاها به ترتیب ۳٫۳، ۲٫۳ و همچنین ۱٫۶ قسمت و بخش رشد نرخ داشته اند.

در همین حال آروماتیک سنگین، محلول آمونیاک، دی اتیل هگزانول، سودکاستیک و همچنین اورتوزایلین نیز در رده های بعدی افزایش نرخ قرار دارند، آروماتیک سنگین ۲۰تومان، محلول آمونیاک ۳  تومان، دی اتیل هگزانول ۲۱تومان، سودکاستیک ۲ تومان و همچنین اورتوزایلین نیز ۱۵ تومان نسبت به دو هفته قبل افزایش نرخ داشتند.

متانول، اپوکسی رزین ها و همچنین کریستال ملامین نیز کمترین رشد نرخ را نسبت به دو هفته قبل داشتند، به آن ترتیب متانول ۰٫۴ قسمت و بخش و همچنین کریستال ملامین و همچنین اپوکسی رزین ها نیز ۰٫۲ قسمت و بخش گران شدند.

منومر وینیل استات نیز همچنان با نرخ ۲ هزار و همچنین ۷۸۰ تومان روندی ثابت نسبت به دو هفته قبل داشت.

اوره گرانوله و همچنین منواتیلن گلایکول هم بعد از بنزن در رتبه دوم و همچنین سوم کاهش نرخ قرار دارند، آن کالاها به ترتیب ۳٫۶ و همچنین ۳٫۴ قسمت و بخش نسبت به دو هفته قبل کاهش نرخ داشتند.

گرید ۱۵۰۲ SBR و همچنین استایرن منومر هم نسبت به دو هفته قبل ۳ قسمت و بخش کاهش نرخ داشتند، اوره پریل، دی اتیلن گلایکول و همچنین گرید ۱۷۱۲SBR و همچنین دی اتیلن گلایکول هم روندی منفی داشتند. کمترین افت نرخ نیز متعلق به دی اتانول آمین و همچنین نرمال بوتانول با ۰٫۵ و همچنین ۰٫۴ قسمت و بخش کاهش بوده می باشد.

shimiaei9khordad

اسیدترفتالیک گران و همچنین بنزن ارزان شد در تاریخ ۲۹ May 2016 | 3:32 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در منطقه‌ویژه ماهشهر طی یکماه قبل

اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در منطقه‌ویژه ماهشهر طی یکماه قبل |اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در ...