خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » پلی استایرن های انبساطی ارزان شدند

پلی استایرن های انبساطی ارزان شدند

پلی استایرن های انبساطی ارزان شدند

|پلی استایرن های انبساطی ارزان شدند از پتروشیمی|

پلی استایرن های انبساطی ارزان شدند

پتروتحلیل- پلی استایرن های انبساطی رتبه اول بیشترین کاهش نرخ محصولات پلیمری را نسبت به ۲۶ اردیبهشت کسب کردند.

به به گفته «پتروتحلیل»، به آن ترتیب پلی استایرن های انبساطی با ۲٫۵ قسمت و بخش کاهش از رقم ۴ هزار و همچنین ۵ تومان به ۳ هزار و همچنین ۹۰۵ تومان در هر کیلو رسیده اند.

پی او همچنین سی ها نیز در رده دوم کاهش نرخ قرار دارند، به طوری که نرخ آن کالاها نسبت به دو هفته قبل ۲ قسمت و بخش افت داشته اند. گرید ۶۵ و همچنین ۷۰ به ترتیب ۵۲ و همچنین ۵۷ تومان افت نرخ داشته اند.

پلی اتیلن های سبک فیلم دیدنی و جذاب، پلی اتیلن های ترفتالات بطری و همچنین آمورف نیز نسبت به دو هفته قبل ۱٫۶ قسمت و بخش کاهش نرخ داشته اند.

پلی اتیلن های ترفتالات سوپر برایت و همچنین پلی اتیلن های ترفتالات نساجی نیز نسبت به دو هفته قبل ۱٫۱ قسمت و بخش کاهش داشته اند. به آن ترتیب نرخ پلی اتیلن ترفتالات سوپربرایت از رقم ۲ هزار و همچنین ۸۸۹  به ۲ هزار و همچنین ۸۵۶ تومان رسیده می باشد. همچنین پلی اتیلن ترفتالات نساجی هم از رقم ۲ هزار و همچنین ۷۷۷ به ۲ هزار و همچنین ۷۴۵ تومان رسیده می باشد.

در همین حال نرخ پلی اتیلن سنگین فیلم دیدنی و جذاب، پلی استایرن معمولی و همچنین پلی اتیلن سبک خطی نیز نسبت به دو هفته قبل ۰٫۹ قسمت و بخش افت نرخ داشتند، پلی اتیلن سنگین بادی، پلی استایرن مقاوم، پلی اتیلن سنگین تزریقی و همچنین دورانی نیز کمترین کاهش نرخ را نسبت به دو هفته قبل داشتند، به طوری که پلی اتیلن سنگین بادی و همچنین پلی استایرن مقاوم ۰٫۸ قسمت و بخش و همچنین پلی اتیلن سنگین تزریقی و همچنین دورانی نیز ۰٫۵ قسمت و بخش با افت روبه رو شدند.

به آن ترتیب پلی اتیلن سنگین دورانی ۱۹ تومان، پلی اتیلن سنگین تزریقی ۱۸ تومان، پلی استایرن مقاوم ۳۲ تومان و همچنین پلی اتیلن سنگین بادی ۳۰ تومان نسبت به دو هفته قبل کاهش نرخ داشتند.

در همین حال نرخ پلی اتیلن سنگین اکستروژن، پلی پروپیلن نساجی و همچنین پلی پروپیلن شیمیایی نیز نسبت به دو هفته قبل با افزایش اندک نرخ روبه رو شدند، آن کالا ۰٫۲ قسمت و بخش نسبت به قبل افزایش نرخ داشتند.

نرخ دلار نیز با ۷ تومان افزایش نسبت به دو هفته قبل از رقم ۳ هزار و همچنین ۴۳۹ تومان به ۳ هزار و همچنین ۴۴۶ تومان رسید.

polymer9khordad

پلی استایرن های انبساطی ارزان شدند در تاریخ ۲۹ May 2016 | 2:33 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در منطقه‌ویژه ماهشهر طی یکماه قبل

اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در منطقه‌ویژه ماهشهر طی یکماه قبل |اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در ...