خانه » بورس انرژی » کاهش حجم معاملات پالایشی ها

کاهش حجم معاملات پالایشی ها

کاهش حجم معاملات پالایشی ها

|کاهش حجم معاملات پالایشی ها از پتروشیمی|

کاهش حجم معاملات پالایشی ها

پتروتحلیل- در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس با افزایش ۴۴ واحدی همراه شد و همچنین به رقم ۷۶ هزار و همچنین ۴۳۱ واحد رسید. ولی باید توجه داشت در بازار فرابورس آیفکس بدون تغییر در رقم ۸۱۹ واحد به کسب و کار خود پایان داد.

به نقل از «پتروتحلیل»، در بازار امروز شاهد کاهش چشمگیر حجم معاملات در اکثر نمادها بودیم به طوری که امروز ارزش معاملات تیم پالایشی نیز با کاهش همراه بود. ولی باید توجه داشت در آن تیم “شپنا” نصف حجم مبنای خود مورد معامله قرار گرفت که طی آن هم ۱٫۷ قسمت و بخش افت کرد و همچنین بر شاخص کل بورس نیز تاثیر منفی برجا گذاشت.

نمادهای شتران، شاوان و همچنین شراز در محدوده منفی معامله شدند و همچنین با کاهش نرخ بازار امروز را پشت سرگذاشتند. ولی باید توجه داشت “شبندر” با حجم معاملات ۸ میلیونی در حالی اندکی رشد کرد که در دقایق پایانی در دامنه منفی معامله شد. ولی باید توجه داشت در تیم پتروشیمی، شرکت پتروشیمی آبادان در ادامه روند مثبت روز قبل خود امروز نیز ۵ قسمت و بخش افزایش نرخ را تجربه کرد و همچنین با افزایش تقاضا با صف خرید ۷۰۰ هزار سهمی همراه شد. پتروشیمی جم که ۳۰ واحد بر شاخص کل بورس تاثیر مثبت داشت و همچنین خود نیز ۱٫۴ قسمت و بخش رشد کرد.

کاهش حجم معاملات پالایشی ها در تاریخ ۳۰ May 2016 | 8:20 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

روند متعادل پالایشی ها

روند متعادل پالایشی ها |روند متعادل پالایشی ها از پتروشیمی| پتروتحلیل- در پایان معاملات امروز ...